Inauguracja akcji „Zdrowe oczka – piękny świat!”

Zdrowe oczka-piekny swiat

Europejskie Centrum Zdrowego Oka - najnowocześniejsze centrum okulistyczne w Polsce i jedno z najbardziej innowacyjnych w Europie rozpoczyna akcję w zakresie profilaktyki zdrowotnej wzroku dzieci.

Przez cały miesiąc pod hasłem: „Zdrowe oczka – piękny świat!” ośrodek bezpłatnie przeprowadza badania wzroku wszystkim dzieciom, które przyjdą do placówek w Warszawie.

Inauguracja akcji odbędzie się 3. września 2016 roku podczas pikniku medycznego, który odbędzie się  na terenie zielonym nowej  placówki przy ulicy Hołubcowej 32 w Warszawie, w godzinach 10.00-16.00. Podczas pikniku medycznego personal placówki będzie badał  bezpłatnie wzrok wszystkich dzieci. Na najmłodszych czeka wiele atrakcji: gry i zabawy, konkursy oraz  zwiedzanie centrum.

Przez cały wrzesień akcja bezpłatnych badań przesiewowych wzroku dzieci będzie kontynuowana w obu placówkach centrum. Promocja kierowana jest do szkół i przedszkoli w Warszawie oraz bezpośrednio do rodzin mających dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Więcej informacji na stronie www.eczo.pl

Aktualizacja: 2016-09-02 Publikacja: 2016-09-02
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.