Kiermasz Wiosenny "Mojego Mieszkania" już w kwietniu w Pałacu Prymasowskim!

Redakcja magazynu "Moje Mieszkanie" zaprasza na Kiermasz Wiosenny, który odbędzie się 24 kwietnia w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Przeczytajcie, jakie atrakcje tam na was czekają! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kiermasz Wiosenny "Mojego Mieszkania" odbędzie się w niedzielę 24 kwietnia w Pałacu Prymasowskim w Warszawie przy ul. Senatorskiej 13/15, w godz. 10-17.

- Dwa poprzednie kiermasze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Spotkałyśmy się z wieloma słowami uznania, stąd pomysł, by po raz kolejny zorganizować podobne wydarzenie – mówi Dorota Jaworska, redaktor naczelna "Mojego Mieszkania". Kwietniowy kiermasz będzie związany z wiosną. Na stoiskach, poza wspaniałymi wiosennymi dekoracjami dla domu, pojawią się kwiaty oraz wyposażenie balkonów i tarasów. Oczywiście zapraszamy także na warsztaty – nie tylko fotograficzne i stylizacji kadru, ale także m.in. dotyczące aranżacji i pielęgnacji roślin.

Nie przegap

To nie koniec atrakcji! W tym roku gośćmi specjalnymi w Pałacu będą bohaterki naszych reportaży Kobieta z pasją, które ukazały się w 2015 roku. Plebiscyt na stronie Mojemieszkanie.pl wyłonił zwyciężczynię, która otrzyma nagrodę, ale także wszystkie Panie zostaną uhonorowane. Uroczyste wręczenie statuetek i prezentów odbędzie się podczas kiermaszu na scenie w jednej z sal Pałacu. I znowu będzie okazja, by się spotkać, porozmawiać, wymienić uwagami i nowinkami z blogów. Czekamy na Was 24 kwietnia w Pałacu Prymasowskim! Wstęp wolny.

Aktualizacja: 2016-04-08 Publikacja: 2016-04-06
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.