Kolorowanka edukacyjna rośliny Polski. Poznaj rośliny Polski!

KOLOROWA EDUKACJA to seria książeczek-kolorowanek, dzięki której dzieci dowiedzą się wiele o Polsce, zdobędą umiejętność samodzielnej pracy oraz rozbudzą swoją wrażliwość artystyczną. Wydawnictwo RM tym razem zaprasza do wspólnego odkrywania kolorowego świata flory!

Kolejna książeczka z serii KOLOROWA EDUKACJA skupia się na dobrach polskiej przyrody i prezentuje bogaty świat roślin Polski. Z ciekawych opowiastek napisanych przez przyrodników z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego maili  odkrywcy dowiedzą się między innymi, czy rośliny są mięsożerne i skąd pochodzi ziemniak. Kolorowe naklejki podpowiedzą mu zaś, jakie kredki przygotować, by pokolorować każdą roślinę w barwach natury.

Cena jednego egzemplarza nowej publikacji Wydawnictwa RM pt.  ,,KOLOROWA EDUKACJA. ROŚLINY POLSKI” wynosi 14,90 zł. W serii KOLOROWA EDUKACJA nakładem Wydawnictwa RM ukazały się już PTAKI POLSKI oraz ZWIERZĘTA POLSKI. 

Patronat medialny nad publikacją sprawuje TVP ABC, miesięcznik ekspercki M jak Mama oraz portale internetowe, Miasto Dzieci (http://miastodzieci.pl/), Dziecko w Warszawie (http://dzieckowwarszawie.pl/) oraz www.mjakmama24.pl.

Aktualizacja: 2016-10-20 Publikacja: 2016-10-06
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.