Kolorowanka edukacyjna zwierzęta Polski. Zaprzyjaźnij się ze zwierzętami Polski!

Kolorowanka edukacyjna zwierzęta Polski
fot.: materiały prasowe

Po ogromnym sukcesie książeczki – kolorowanki ,,KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI” Wydawnictwo RM pod koniec września proponuje najmłodszym kreatywną edukację  poświęconą zwierzętom!

Z ciekawych opowiastek napisanych przez przyrodników z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego  mali odkrywcy przyrody dowiedzą się między innymi, czy stonoga ma sto nóg i dlaczego kret buduje kopczyki, a kolorowe naklejki podpowiedzą im, jakie kredki przygotować, by pokolorować każde zwierzątko w barwach natury.

Książeczka pt. ,,KOLOROWA EDUKACJA. ZWIERZĘTA POLSKI” utrzymana jest w konwencji i stylistyce publikacji ,,KOLOROWA EDUKACJA. PTAKI POLSKI”.  Książeczka złożona jest przejrzyście i czytelnie dla każdego malucha. Każda ze stron poświęcona jest innemu gatunkowi zwierzęcia, a zawarte o nich informacje przedstawione są w formie ciekawych opowiastek.

Cena jednego egzemplarza nowej publikacji Wydawnictwa RM pt.  ,,KOLOROWA EDUKACJA. ZWIERZĘTA POLSKI” wynosi 14,90 zł.

Patronat medialny nad publikacją sprawuje TVP ABC, miesięcznik ekspercki M jak Mama oraz portale internetowe, Miasto Dzieci (http://miastodzieci.pl/) oraz Dziecko w Warszawie (http://dzieckowwarszawie.pl/)

W październiku ukaże się ksiażeczka-kolorowanka pt. ,,KOLOROWA EDUKACJA. ROŚLINY POLSKI”.

Aktualizacja: 2016-09-23 Publikacja: 2016-09-22
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.