"Mały Książę": film stworzony na podstawie ulubionej książki dzieci już na DVD!

mały książę
fot.: materiały prasowe
"Mały Książę" miał swoją premierę na DVD 4 grudnia 2015.

"Mały Książę" to obraz wyreżyserowany przez nominowanego do Oscara twórcę "Kung Fu Panda" Marka Osborne'a. Ta piękna opowieść, będąca animowaną interpretacją utworu Antoine’a de Saint-Exupéry’ego jest już dostępna na DVD i Blu-ray!

"Mały Książę" to świetna propozycja nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy nie zawsze pamiętają, że kiedyś też byli mali. Film opowiada o przyjaźni Małej Dziewczynki ze starszym panem z sąsiedztwa, przedstawiającym się jako Pilot. Satruszek jest dość ekscentryczny i opowiada swojej rozmówczyni o tajemniczym i bardzo niezwykłym świecie, w którym wszystko jest możliwe. Do tego świata zaprosił kiedyś Pilota jego przyjaciel - Mały Książę. Dzięki rozmowie z mężczyzną trafia i do niego Mała Dziewczynka - to świat jej własnej wyobraźni i bajkowe uniwersum Małego Księcia. Warto dodać, że sposób, w jaki przedstawiono w filmie postać głównego bohatera, został zainspirowany oryginalnymi rysunkami autora "Małego Księcia" Antoine’a de Saint-Exupéry’ego.

W polskiej wersji "Małego Księcia" swoich głosów użyczyli znani i cenieni aktorzy: Andrzej Seweryn, Anna Cieślak, Robert Więckiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Piotr Adamczyk, Adam Ferency, Włodziemierz Press, Antoni Pawlicki i Maciej Musiał.

 

 

Aktualizacja: 2015-12-15 Publikacja: 2015-12-15
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.