„Misiek w Nowym Jorku” już na DVD – znakomita rozrywka nie tylko dla najmłodszych

Misiek w NY
fot.: materiały prasowe
Komedia o białym Miśku w wielkim mieście dla całej rodziny.

Wypełniona gagami animacja „Misiek w Nowym Jorku” zabierze dużych i małych widzów w pełną przygód i śmiechu wyprawę z Arktyki do Ameryki. Wyrusz w zabawną podróż w towrzystwie przesympatycznego Miśka.

Twórcy kultowych hitów stacji Cartoon Network przedstawiają familijną komedię o niedźwiedziu polarnym w wielkim mieście - "Misiek w Nowym Jorku". W obsadzie polskiej wersji językowej znaleźli się m.in.: stawiający pierwsze kroki w dubbingu Adam Woronowicz – w brawurowej kreacji chciwego pana Greene’a, któremu marzą się galerie handlowe na biegunie oraz Anna Cieślak, jako korpomama z licencją na wychowywanie genialnej córki. Ekipę uzupełniają Piotr Gąsowski, użyczający głosu głównemu bohaterowi, Aleksandra Kowalicka, Grzegorz Kwiecień oraz mistrz audiobooków Krzysztof Gosztyła.

Filmowa akcja "Miśka w Nowym Jorku" toczy się w śniegach Arktyki i w centrum Ameryki - Nowym Jorku. Niedźwiedź polarny o gołębim sercu udowodnia i ludziom, i zwierzakom, że spoko z niego Misiek. Na biegunie nie dzieje się najlepiej. Chciwy przedsiębiorca – pan Greene – planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby pazernego biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka odważnych i kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich.

To film o tym, jak spełniają się marzenia. Tutaj wszystko może się zdarzyć. Zwierzęta zaczynają mówić ludzkim głosem, aby chronić swoje miejsce na ziemi.
Anna Cieślak (Vera)

– Naprawdę bardzo fajna historia, niosąca wyraźny przekaz, że należy szanować przyrodę. Kino, na którym dzieciaki na pewno będą się śmiały.
Adam Woronowicz (Pan Greene)

– „Misiek w Nowym Jorku” nie tylko bawi, ale i uczy. W bardzo zabawny sposób pokazuje, że w życiu liczy się nie tylko zysk, ale przede wszystkim dusza.
Piotr Gąsowski (Laurence)

Aktualizacja: 2016-05-23 Publikacja: 2016-05-20
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.