Nie bądź rodzicem idealnym! Oddetchnij z ulgą...

"Nie ma rodziców doskonałych"
fot.: materiały prasowe

Do rąk polskich rodziców trafiła właśnie książka Isabelle Filliozat „Nie ma rodziców doskonałych” (Wydawnictwo Esprit). Ta pozycja ma wielką szansę pójść w ślady swoich poprzedniczek i stać się polskim bestsellerem! A przede wszystkim... może zmienić oblicze rodzicielstwa!

Od wieków wielu ludzi na całym świecie trapi pytanie: jak być rodzicem idealnym? Czy to w ogóle możliwe? Isabelle Filliozat, ekspert w dziedzinie psychologii i rozwoju dziecka, która zmieniła losy milionów rodzin na całym świecie, bez wahania odpowiada: nie ma rodziców idealnych! Odetchnij z ulgą i koniecznie sięgnij po tę książkę. Jej autorka, w sposób prosty i bezpośredni przedstawia najczęstsze błędy i słabości, którym poddają się rodzice. Bohaterowie historii, które przytacza, zamknięci za drzwiami gabinetu psychologa otwarcie przyznają się do obojętności, braku miłości i obsesji, jakie targają relacjami z ich dziećmi. Filliozat tłumaczy między innymi to, skąd bierze się w rodzicach agresja i jak ją zwalczać, czy możliwe jest kochanie wszystkich dzieci po równo, jak posługiwać się językiem czułości i w jaki sposób radzić sobie z innością własnego dziecka. Książka zawiera także ćwiczenia, praktyczne porady i celne wskazówki, które pomogą radzić sobie z wychowaniem na co dzień.

Patronaty nad książką objęły prestiżowe media parentingowe: TVP ABC, eGaga.pl, "M jak Mama", "Dziecko", "eStilo", MamaDu. Poprzednie książki Isabelle Filliozat ("Moje dziecko doprowadza mnie do szału", "W sercu emocji dziecka", "Próbowałam już wszystkiego") zyskały miano bestsellerów.

"Nie ma rodziców doskonałych", Isabelle Filliozat, Wydawnictwo Esprit 2016.

Aktualizacja: 2016-09-02 Publikacja: 2016-08-26
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.