Park Rozrywki Julinek nagrodzony! Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2016

park rozrywkowy Julinek

Z ogromną radością informujemy, że Park Rozrywki Julinek otrzymał certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2016”. 

W dniu 30.03.2017 Park Rozrywki Julinek otrzymał certyfikat „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego 2016”. Koordynatorem konkursu była Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna. Park Rozrywki Julinek wśród innych zgłoszonych wniosków został wyróżniony jako jeden z najlepszych produktów turystycznych województwa mazowieckiego.

 

certyfikat

Prace nad projektem Park Rozrywki Julinek rozpoczęły się 4 lata temu, w maju 2013, kiedy to zaczęły się rozmowy o reaktywacji dawnej bazy cyrkowej w Julinku. Do stołu zasiadł właściciel Parku Rozrywki Julinek, firma ZPR Express oraz Kampinoski Park Narodowy. Przez ostatnie 4 lata przy wsparciu KPN, samorządów lokalnych i powiatowych, organizacji pozarządowych, instytucji i osób prywatnych, dla których Julinek od zawsze był bliski sercu, udało się uzyskać dofinansowania unijne, zrewitalizować część budynków i stworzyć niezwykłe miejsce, zakorzenione w swojej historii.

Wspólnie przeżyliśmy już 2 sezony turystyczne, w których odwiedziło nas ponad 200 tys. osób. Cały czas się rozwijamy, pracujemy, by działać jeszcze sprawniej i odpowiadać na oczekiwania Gości Parku Rozrywki Julinek.

Dzięki temu zostaliśmy docenieni przez MROT, która w dniu dzisiejszym uhonorowała efekty naszych starań certyfikatem „Najlepszego Produktu Turystycznego Województwa Mazowieckiego 2016”.

Przed nami kolejny sezon, który rozpoczynamy już 22 kwietnia. Dziękujemy wszystkim, którzy pracują na sukces Parku Rozrywki Julinek oraz naszym drogim Gościom oraz Mieszkańcom, którzy doceniają duszę tego miejsca.

Zobacz, więcej infromacji o Parku Rozrywki Julinek 

Inne propozycje atrakcyjnych miejsc dla mam i dzieci

Aktualizacja: 2017-07-24 Publikacja: 2017-03-31
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.