Park Rozrywki Julinek to niezwykle miejsce o bogatej i barwnej historii

julinek
fot.: materiały prasowe
Park Rozrywki w Julinku zapewnia rozrywkę i dużym, i małym dzieciom.

Po wojnie powstała tu baza cyrkowa, słynna w całej Europie. Wszelkiej narodowości artyści cyrkowi, przyjeżdżali tu by doskonalić umiejętności i szykować występy na następny sezon. Julinek został zamieszkany przez egzotyczne zwierzęta jak słonie, lwy czy niedźwiedzie. Do dzisiaj na terenie Parku Rozrywki Julinek podziwiać można dwie, zabytkowe areny cyrkowe, na których odbywały się zapierające dech widowiska.

Obecnie Park Rozrywki Julinek stanowi prawdziwe centrum rozrywki w otulinie Puszczy Kampinoskiej. Znajdujący się tu Park Rozrywki oferuje szereg atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku. Malowniczo ulokowany Podniebny Cyrk jest największym tematycznym - cyrkowym Parkiem Linowym w Polsce. Składa się z 138 zaskakujących przeszkód tworzących łącznie ponad 1100 metrów tras. Park został zbudowany na naturalnym drzewostanie, z myślą o najmłodszych uczestnikach.

Park Rozrywki w Julinku: moc atrakcji dla całej rodziny

Minigolf w Julinku plasuje się w ścisłej czołówce pól do minigolfa w województwie mazowieckim. Jednak tylko tutaj można stawić czoła clownom i dzikim zwierzętom, dzielnie broniącym dostępu do dołków. Pole rozciąga się na powierzchni 1000 m2. Składa się z 18 torów z elementami cyrkowymi, o zróżnicowanym stopniu trudności i jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy stawiają na dobrą zabawę oraz wypoczynek na świeżym powietrzu.

Kraina Dmuchańców to fantastyczna zabawa dla dzieci i młodzieży - skacząc poprawiają swoją sprawność fizyczną oraz kondycję. To jedna z lepszych zabaw, która wypływa zarówno na koordynację, jak i sprawność intelektualną. Kraina Dmuchawców zaprasza również dorosłych na, między innymi, olbrzymią 30 metrową zjeżdżalnię HippoSlide, gwarantującą niezapomniane wrażenia.

Kolejną atrakcją są rajdy samochodami eklektycznymi (typu Jeep, quad oraz buggy) w terenie, a amatorzy dwóch kółek oraz aktywnego wypoczynku znajdą w Parku Rozrywki Julinek doskonałą bazę na wycieczki rowerowe i piesze. Z terenu prowadzą dwie ścieżki spacerowe i szlak rowerowy do Kampinoskiego Parku Narodowego. Funkcjonująca w Julinku wypożyczalnia sprzętu sportowego oferuje w sezonie letnim: rowery i kije do nordic walking, a w sezonie zimowym narty biegowe.

Dla wszystkich poszukujących ciekawej, aktywnej i zorganizowanej formy spędzenia czasu, Park Rozrywki Julinek przygotował szeroki wachlarz atrakcji. Codziennie zabawią wszystkich animatorzy, nauczą chodzenia na szczudłach, jak tez kręcenia talerzami. Na chętnych czekają tu liczne zabawy, m. in. Pierścieniówka, Megatwister, Wyścig w workach, Zabawa z limbo, zabawa z chustą czy tory przeszkód oraz wiele więcej.

Po dniu pełnym wrażeń, na wszystkich czeka posiłek i nocleg w dawnej bursie adeptów cyrkowych, przekształconej w obiekt noclegowy. Julinek stanowi idealną bazę noclegową dla podróżujących służbowo, grup zorganizowanych, wycieczek szkolnych, zielonych szkół i turystów indywidualnych. Położenie obiektu w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, zapewnia ciszę, spokój i relaks. Park Rozrywki Julinek położony jest strategicznie, w pobliżu tras S7 i A2, tuż obok Leszna, sąsiadując z miejscowościami Kampinos i Granica, zaledwie 36 km od Warszawy, 22 km od Żelazowej Woli i Brochowa, 34 km od Sochaczewa i 23 km od Modlina.

Zapraszamy do Julinka!

Nie przegap

Aktualizacja: 2016-06-01 Publikacja: 2016-06-01
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.