Porwanie królewny Witolda Wojtkiewicza

Wojtkiewicz okładka

Jak opowiadać najmłodszym o malarstwie? Jak zachęcić do poznawania twórczości polskich artystów? Jak wyrobić w dzieciach wrażliwość artystyczną? To proste: poprzez zabawę, kreatywne ćwiczenia i intrygujące opowieści. Wszystko to znajdziecie w książce pt. ,, Porwanie królewny Witolda Wojtkiewicza”, która ukazała się w ramach cyklu Magiczny Ogród Sztuki.

Zapraszamy do wspólnego oglądania obrazu Witolda Wojtkiewicza Porwanie królewny, rozszyfrowania namalowanej historii i zapoznania się z polskim symbolizmem. Za pośrednictwem książki opowiadamy, jakimi zabawkami bawiły się dzieci w dawnych czasach, pokazujemy, jak wielkie znaczenie w życiu człowieka odegrały konie, i uczymy, jak stworzyć współczesną wersję Porwania królewny.

Wojtkiewicz 01

Patronat medialny nad serią Magiczny Ogród Sztuki sprawuje TVP ABC, Radio dla Ciebie, Magazyn M jak Mama oraz portal Dziecko w Warszawie. Książka dostępna jest w cenie 19,90 zł.

Książkę dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Aktualizacja: 2017-06-26 Publikacja: 2017-06-26
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.