Preparaty prOVag uznane za najlepsze na problemy intymne

Provag ze Złotym Otisem
PrOVag to polskie specjalistyczne produkty do ochrony zdrowia intymnego.

Seria polskich preparatów do ochrony zdrowia intymnego prOVag firmy Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek Biomed SA została wyróżniona Certyfikatem Zaufania "Złoty OTIS 2015".

PrOVag to linia polskich specjalistycznych produktów do ochrony zdrowia i higieny intymnej. Opracowane zostały przez polskich naukowców i produkowane są na bazie naturalnych metabolitów i/lub opatentowanych polskich szczepów bakterii Lactobacillus. Polecane dla kobiet i dzieci powyżej 1. r.ż., także alergików.

  • prOVag kapsułki to najlepiej przebadanyw Polsce probiotyk ginekologiczny do długotrwałej ochrony i odbudowy mikroflory układu pokarmowego i moczowo-płciowego.
  • prOVag żel chroni i łagodzi podrażnienia i objawy zakażeń intymnych (np. świąd, upławy, pieczenie). Silna koncentracja metabolitów Lactobacillus gwarantuje szybkie i naturalne działanie.
  • prOVag emulsja do higieny intymnej 3w1: mycie+ochrona+pielęgnacja. Zawiera naturalne, wyjątkowo delikatne składniki myjące i aktywne m.in.: Lactobacillus, metabolity, kwas mlekowy, pantenol, aloes, alantolinę i glicerynę. Nie zawiera parabenów, konserwantów, barwników, SLES, SLS. Hamuje rozwój niekorzystnych bakterii i grzybów, promuje Lactobacillus. Polecana dla kobiet i dzieci powyżej 1. r. ż., także alergików.

Zapraszamy również na stronę http://testujemy.provag.info/

Aktualizacja: 2016-05-30 Publikacja: 2016-05-23
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.