"Rabusie fistaszków" - komedia pełna przygód już na DVD!

Rabusie fistaszków
fot.: materiały prasowe
"Rabusie fistaszków" to świetna rozrywka dla całej rodziny!

"Rabusie fistaszków" to komedia familijna producentów "Shreka". Ten pełen przygód film animowany opowiada o gangu leśnych zwierzątek, które postanwiają zrobić skok na przetwórnię żołędzi, należącą do chciwego koncernu.

"Rabusie fistaszków" to 1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuje ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny – takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!

"Rabiusie fistaszków": prawdziwe kino akcji dla dzieci

Głównym bohaterem "Rabusiów fistaszków" jest Franek. To elegancka wiewiórka, słynąca z wyjątkowego stylu, która dowiaduje się niespodziewanie, że podczas jej pobytu w zoo, las, w którym spędziła dzieciństwo, jest pustoszony przez Instytut A.C.O.R.N. Instytut pozbawia zwierzęta pożywienia, jakim są orzeszki ziemne, wykorzystując je do masowej produkcji kremu do pięt. Franek jest jedynym zwierzakiem, który może uratować las, ale ta misja naraża na szwank jego relacje z Lolą – największą miłością Franka. Jego kumpel i wspólnik w intrydze, Kolec, jest przekonany, że jeśli Franek nie zbierze szybko ekipy, z którą wyruszy do Instytutu, żeby odzyskać orzeszki, to wszyscy mieszkańcy lasu znajdą się w wielkim niebezpieczeństwie. W skompletowaniu zespołu do zadań specjalnych pomaga im Bellwood, borsuk łasy na pieniądze. Ekipę rekrutów zasilają najlepsi leśni specjaliści: konstruktor bomb Pilot, hakerka Renia, mistrz hibernacji Edek, nawigator Leon oraz dwójka doświadczonych kopaczy –  Pango i Lin. Franek i jego załoga mają tylko trzy dni, żeby wprowadzić swój plan w życie i uratować leśną brać przed głodową śmiercią.

Aktualizacja: 2016-05-12 Publikacja: 2016-05-12
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.