Rusza kampania "Zdrowie Rodziny": przeczytajcie, na czym polega ten projekt!

zdrowie rodziny
fot.: materiały prasowe
"Zdrowie Rodziny" dostępne już 11 grudnia w Dzienniku Rzeczpospolita.

Wydawnictwo Medical Media Solutions zaprasza do zapoznania się z dużą kampanią prasowo-internetową "Zdrowie Rodziny". Projekt ukaże się 11 grudnia wraz z dziennikiem Rzeczpospolita. Serwis MjakMama24.pl objął patronat nad akcją. Zapraszamy was do zapowiedzi materiałów.

Publikację otworzy wypowiedź prof. nadzw. CMKP, dr hab. n. med. Teresy Jackowskiej - Konsultanta Krajowego w dziedzinie pediatrii, która w wywiadzie wypowie się na temat wyzwań w polskiej pediatrii i trudnej pracy pediatry, zarówno poprzez delikatne, ale i profesjonalne relacje z rodzicami, a przede wszystkim z małymi pacjentami, na temat roli szczepień i profilaktyki.

Dr Hanna Czajka - Kierownik Wojewódzkiej Poradni Chorób Zakaźnych w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, zgodziła się przybliżyć czytelnikom wrażliwy temat szczepień i problemu meningokoków. Dzięki poruszającej historii Mamy Weroniki na temat walki o życie córki zakażonej meningokokiem - rzetelne postanowiliśmy przedstawić ten temat - http://tnij.at/meningokoki

Maria, Jakub i Gabrysia autorzy bloga oczekując.pl - opowiadają o tym, jaki mają patent na wesołą i szczęśliwą rodzinę. Natomiast Anna Dymna zgodziła się na wsparcie kampanii poprzez wywiad, w którym przybliża działania swojej Fundacji i opowiada o tym, jak ważną rolę w procesie leczenia i rehabilitacji odgrywa wsparcie najbliższych.

Na łamach publikacji walczymy również o dostęp do nowoczesnej terapii w stwardnieniu rozsianym. Wesprze nas w tym apelu pacjentka Izabela Czarnecka – Prezes Fundacji Neuropozytywni oraz prof. dr hab. n. med. Konrad Rejdak.

Polecamy wam też dwa panele ekspertów. Pierwszy został poświęcony odkleszczowemu zapalenie mózgu – głos zabierze dr Ryszard Koniora oraz prof. dr hab. Joanna Zajkowska - http://tnij.at/kleszcze

Drugi dedykowany będzie tematowi "Przewlekła obturacyjna choroba płuc" – tu głos zabierze troje ekspertów: prof. Paweł Śliwiński, prof. Ryszard Chazan, prof. Małgorzata Czajkowska – Malinowska.

Szukajcie Publikacji w Dzienniku Rzeczpospolita, już 11 grudnia.

Aktualizacja: 2015-11-30 Publikacja: 2015-11-27
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.