Rusza kolejna edycja akcji "Mama w Ruchu": zapoznaj się ze szczegółami!

Mama w Ruchu
fot.: materiały prasowe
Kolejna edycja akcji "Mama w Ruchu" odbędzie się w od 1 kwietnia do 10 maja 2016.

Akcja "Mama w Ruchu" jest dedykowana wszystkim mamom. Ma na celu promocję aktywności fizycznej kobiet w ciąży i mam. Zachęca do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy. Pokazuje, w jaki sposób mamy mogą znaleźć czas na sport i jak mogą ćwiczyć wspólnie z dzieckiem. Akcja będzie również zachęcała tatusiów do pomocy mamom w znalezieniu czasu dla siebie.

W akcji biorą udział: kluby sportowe, gabinety urody i odnowy biologicznej, firmy produkujące odzież sportową oraz firmy produkujące ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci, które w tym okresie udzielą zniżki kobietom w ciąży, mamom z dzieckiem lub z całą rodziną na hasło: "mamawruchu". Poza zniżkami i artykułami odbędą się konkursy, a sama akcja będzie dopingowała mamy do wyznaczania sobie sportowych wyzwań. Osiąganie tych celów będzie śledzone i publikowane. Udział w akcji jest cały czas otwarty, zarówno uczestniczki, jak i firmy, kluby oraz gabinety mogą do niej dołączać przez cały czas jej trwania.

Tegoroczna edycja "Mamy W Ruchu" rozpocznie się od Pierwszych Międzynarodowych Wyścigów Wózków W Chodzie, organizowanych 10 kwietnia 2016 przez Stowarzyszenie BuggyGym. Zawody odbędą się w 50 miastach, na terenie Polski (m.in. Warszawa, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Bielsko-Biała) i Republiki Czeskiej.

Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej objęło akcję patronatem honorowym patronatem honorowym Podsekretarza Stanu p. Ryszarda Szustera. Partnerami akcji są: Serwis www.mamdziecko.interia.pl, Stowarzyszenie BuggyGym oraz NewFeel by Decathlon. Patronami medialnymi akcji są m.in.: Magazyn Dobra Mama, Magazyn SuperMama w Wielkim Mieście, Magazyn dla Rodziców: http://mamadu.pl/, Portal Rodzicielski: Mądrzy Rodzice, Portale Parentingowe: www.mamopracuj.pl, www.sosrodzice.pl, www.mjakmama.pl, Świadoma Mama, www.baby-shower.pl, http://mamafit.pl/ Portal Sportowy: fit.pl, Platforma www.100club.pl. Patronują jej również fundacje: Fundacja Wrocław Miasto Kobiet, Fundacja RoRo, Fundacja My To Mamy i Fundacja Fascynacje.

Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz, mama dwuletniego Adasia i autorka bloga www.bemam.pl.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno tatę, jak i mamę do przyłączenia się do naszej akcji, która trwać będzie w dniach od 1 kwietnia do 10 maja 2016.

Strona akcji: http://www.bemam.pl/mamawruchu/

Fanpage Akcji na Facebooku: https://www.facebook.com/blog.bemam

Nie przegap

Aktualizacja: 2016-04-04 Publikacja: 2016-04-04
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.