Stwórz własne kulinarne imperium, które pokochają najmłodsi!

Książka kucharska dla maluchów i niemowląt
fot.: materiały prasowe

Twoje dziecko nie toleruje warzyw, a karmienie go przypomina bezlitosną walkę? Często brakuje ci pomysłów na pyszne i pożywne posiłki? Zmień swoją codzienność, sięgając po ratunek w postaci "Książki kucharskiej dla maluchów i niemowląt" Giny Ford!

„Książka kucharska dla maluchów i niemowląt” Wydawnictwa Esprit to pozycja przygotowana przez specjalistkę z zakresu wychowywania i żywienia dzieci, która zdobyła serca rodziców na całym świecie.  Publiczne wyrazy wdzięczności składały Ginie Ford także liczne sławne osoby.

Książka zawiera przepisy, które można przygotować w krótkim czasie. To receptury na potrawy niebanalne, pełne fantazji, dzięki którym można pobudzić wyobraźnię dziecka i jego kubki smakowe! Każde danie bogate jest w elementy niezbędne do prawidłowego rozwoju malucha, a każdy rozdział uzupełniony został o praktyczne rady, które pozwolą rodzicom dobrze zorganizować swój czas w kuchni z dzieckiem.

Książkę objęły patronatem prestiżowe media parentingowe: "M jak Mama", MamaDu, eGaga, SuperMamy, Miasto Dzieci. Poprzednie książki Giny Ford ("Pierwszy rok życia dziecka", "Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni") osiągnęły ogromne sukcesy, w tym zyskały tytuł bestsellera.

"Książka kucharska dla maluchów i niemowląt", Gina Ford, Wydawnictwo Esprit 2016

Aktualizacja: 2016-09-06 Publikacja: 2016-09-06
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.