Świadoma mama: bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców!

Świadoma mama Warszawa
fot.: materiały prasowe

W imieniu zespołu Świadomej Mamy zapraszamy serdecznie na BEZPŁATNE Warsztaty – osobny panel dla przyszłych, jak i obecnych Rodziców z Warszawy w ramach programu „Świadoma Mama” – odbędą się one już w czwartek 24 listopada w CENTRUM EXPO XXI w Warszawie.

Nadal można zapraszać znajomych – rejestracja jest otwarta – zachęcamy do zabrania ze sobą partnerów oraz pociech.

Spotkanie poprowadzi Ambasadorka Kampanii Świadoma Mama – Mama i aktorka Pani Paulina Holtz. Pani Paulina wystąpi również jako ekspert z tematem Bezpieczeństwo i trening mięśni dna miednicy.

Ponadto każda z Was drogie Mamy otrzyma pakiet podarunkowy dla uczestników. W trakcie warsztatów odbędzie się również losowanie atrakcyjnych nagród oraz bezpłatna sesja fotograficzna (1 zdjęcie w formie elektronicznej przekazywane jest każdemu uczestnikowi).

Więcej informacji – facebook - https://www.facebook.com/events/1552639531694117/

  • 24 listopada 2016 roku, czwartek:
    11:00-15:00 Warsztaty dla Mam dzieci do 3 roku życia
    16:00-20:00 Warsztaty dla przyszłych rodziców
  • Warszawskie Centrum EXPO XXI, sala C Ul. Prądzyńskiego 12/14
  • http://www.expoxxi.pl/

Rejestracja na spotkanie jest nadal otwarta:

  • rejestracja@swiadomamama.pl
  • tel. 601 249 333 tel. 601 644 669

Aktualizacja: 2016-11-17 Publikacja: 2016-11-17
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.