Świadoma mama w Warszawie: bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców!

Mama i dziecko

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne konferencje stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3 roku życia. Do Warszawy zawita ponownie już 8 czerwca w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego 25.

Świadoma mama w Warszawie : bezpłatne warsztaty dla obecnych i przyszłych rodziców!

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne konferencje stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3 roku życia. Do Warszawy zawita ponownie już 8 czerwca 2017 roku, w Szpitalu Specjalistycznym im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego 25.

Świadome rodzicielstwo to nie lada wyzwanie. Każdy z nas – jeśli ma dzieci lub planuje je mieć – chce być najlepszym rodzicem na świecie. Bardzo często czujemy przy tym dużą presję, chcemy sprostać wszystkim oczekiwaniom współczesnego świata. Nie zapominajmy jednak o tym, że mamy prawo do pytań i wątpliwości. Idealną okazją do znalezienia odpowiedzi i poszerzania swojej wiedzy w tematach, które nierozerwalnie łączą się z rodzicielstwem, są bezpłatne, ogólnopolskie konferencje i warsztaty pod hasłem „Świadoma Mama”.

Już niedługo spotkamy się podczas kolejnej edycji warsztatów! Poniżej przedstawiamy harmonogram najbliższych konferencji

Konferencje poprowadzi ambasadorka projektu, mama i aktorka - Paulina Holtz.

W gronie rodziców wymienimy swoje doświadczenia oraz porozmawiamy ze specjalistami. Co ważne, na spotkanie można oczywiście przyjść z dziećmi – od godziny 11.00 do 15.00 organizatorzy przewidzieli mały kącik zabaw. Nie zabraknie również niespodzianek i dodatkowych atrakcji.

Plan spotkania:

- 11.00-15.00 Warsztaty dla rodziców Dzieci do 3 roku życia
- 16.00-20.00 Warsztaty dla przyszłych rodziców

W programie:

- darmowe konsultacje oraz wykłady lokalnych lekarzy i specjalistów specjalistów,
- interaktywne warsztaty praktyczne,
- kącik zabaw dla Dzieci w godzinach 11:00-15:00,
- bezpłatna mini sesja zdjęciowa,
- pakiet podarunkowy,
- atrakcyjne upominki i nagrody.
Udział w konferencjach i wykładach jest BEZPŁATNY!

Zarejestruj się już dziś!

· Rejestracja przez formularz na portalu: www.swiadomamama.pl/events
· Rejestracja przez e-mail: rejestracja@swiadomamama.pl
· Rejestracja telefoniczna: 601 249 333 lub 601 644 669
Rejestracji można dokonać również na miejscu, bezpośrednio przed wydarzeniem.

świadoma mama plakat
Aktualizacja: 2017-06-06 Publikacja: 2017-06-06
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.