"Świadomam Mama" w Lublinie, Kielcach, Radomiu i Poznaniu

Świadoma mama - Poznań

Projekt Świadoma Mama organizuje bezpłatne konferencje stworzone specjalnie dla kobiet w ciąży i rodziców dzieci do 3 roku życia. Tym razem warsztaty zawitają do Poznania, Lublina, Radomia, Kielc.

Zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu "Świadoma Mama". Tym razem spotkamy się w Lublinie, Radomiu, Kielcach i Poznaniu:

  • Poznań, 11 maja 2017, Stary Browar, ul. Półwiejska 42
  • Lublin, 16 maja 2017, Hotel Focus, Centrum Konferencyjne, ul. Warszawska 109
  • Radom, 17 maja 2017, Aviator Hotel, ul. Malczewskiego 18
  • Kielce, 18 maja 2017, Kielecki Park Technologiczny, Olszewskiego 6

Event jest połączeniem interaktywnych warsztatów praktycznych oraz prelekcji lokalnych specjalistów. Składa się z dwóch części:

  • „Czas dziecka” dla obecnych rodziców, a w nim prelekcje w godzinach 11.00-12.00 oraz warsztaty praktyczne 12.00-15.00.
  • „Radość w ciąży” dla przyszłych mam z prelekcjami w godzinach 17.00-20.00 i warsztatami 16.00-17.00.

Ambasadorką Świadomej Mamy jest aktywna Mama, certyfikowana instruktorka treningu bezpiecznego dla kobiet, autorka książek o tematyce rodzicielskiej i aktorka - Paulina Holtz.

Podczas całodniowego wydarzenia poznacie metodę ochrony karmienia piersią, prawa jakie przysługują mamom oraz kołysanki, które warto śpiewać Twojemu maluchowi. Dowiecie się również wszystkiego o o bankowaniu krwi pępowinowej, o tym jak ważne jest kształtowanie u dzieci i przyszłej Mamy prawidłowych nawyków żywieniowych, jakie korzyści przynoszą dziecku zajęcia na basenie, jak bezpiecznie podróżować z dzieckiem, jak poprawnie wiązać i nosić chustę, jak kąpać i przewijać noworodka a także jak być fit opiekując się niemowlęciem. Porozmawiamy również o rozwoju mowy dziecka. To również świetna okazja do zapoznania się z bezcennymi radami specjalistów.

Rodzice, którzy wezmą na event swoje maluchy, będą mieli możliwość zabawy razem z dzieckiem w specjalnie przygotowanej strefie zabawy.

W programie ponadto: pakiet podarunkowy dla każdego uczestnika warsztatów, losowanie atrakcyjnych nagród, bezpłatna sesja fotograficzna (1 zdjęcie w formie elektronicznej przekazywane jest każdemu uczestnikowi).

Udział w konferencji i wykładach jest BEZPŁATNY! Zarejestruj się już dziś!

  • Rejestracja przez formularz na portalu: www.swiadomamama.pl/events
  • Rejestracja przez e-mail: rejestracja@swiadomamama.pl
  • Rejestracja telefoniczna: 601 249 333 lub 601 644 669

Rejestracji można dokonać również na miejscu, bezpośrednio przed wydarzeniem.

Aktualizacja: 2017-05-10 Publikacja: 2017-05-10
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.