Targi Kobieta w Warszawie już 20 maja

kobieta w warszawie

Mamy przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w ekspozycji targowej pod  hasłem KOBIETA W WARSZAWIE, która odbędzie się 20 maja 2017 roku w Warszawie w godzinach 10.00 - 18.00, w oryginalnych wnętrzach studia BABKA DO WYNAJĘCIA.

KOBIETA W WARSZAWIE to wydarzenie, które na stałe zagości w kalendarium targowym stolicy. Event skierowany jest do segmentu kobiecego. Tego dnia zaprezentujemy Państwu produkty najwyższej jakości. Stworzymy miejsce komunikacji pomiędzy firmami, mediami oraz uczestnikami targów. Każdy z wystawców będzie mógł zarówno zaprezentować się,jak i sprzedać produkty, usługi. Całemu wydarzeniu towarzyszyć będzie profesjonalna oprawa oraz niepowtarzalna atmosf era, która na zawsze zapadnie w pamięci każdego uczestnika targów. Bardzo ważnym aspektem jest fakt, iż współpracujemy wyłącznie z firmami najwyżej jakości.

Organizatorom zależy na wypromowaniu zarówno małych, dopiero rozwijających się firm, jak również wzmocnienie pozycji marek wiodących na rynku Fashion & Beauty. Targi KOBIETA W WARSZAWIE to również doskonała szansa, by rozszerzyć grono odbiorców, a także pozyskać nowe kontakty biznesowe.

Plusy wzięcia udziału w targach:

  • prezentacja produktów najwyższej jakości,
  • wysoka frekwencja,
  • najlepsza kampania reklamowa,
  • wyselekcjonowani odbiorcy,
  • atrakcyjna lokalizacja,
  • możliwość sprzedaży,
  • profesjonalizm,
  • przyjazna atmosfera.

Zgłoszenia należy przesyłać do 28.04.2017 r. Więcej informacji na temat wydarzenia w imieniu organizatora udziela Karolina Solińska, tel. 513-348-922, karolinas.eventy@gmail.com.

Aktualizacja: 2017-04-18 Publikacja: 2017-04-13
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.