Targi Mother&Baby już w kwietniu w Gdańsku

targi mother&baby
fot.: materiały prasowe
Na targach Mother&Baby wiele atrakcji czeka na młodych rodziców i najmłodsze dzieci - do 7. roku życia.

Targi Mother&Baby odbędą się już 9-10 kwietnia w Gdańsku w Hali Amber Expo. Przeczytajcie, jakie atrakcje czekają na odwiedzających!

Targi Mother&Baby to wyjątkowa okazja nie tylko dla kobiet spodziewających się dziecka, ale i rodziców najmłodszych pociech - do 7 roku życia. Przeczytajcie, co będzie się działo w edycji 2016.

Targi Mother&Baby: co będzie się działo?

Na rodziny odwiedzające targi Mother&Baby czekają:

  • bezpłatne USG i ktg dla kobiet w ciąży
  • bezpłatne badania funkcji mięśni dna miednicy (tzw. mięśni Kegla)
  • pomiar cukru we krwi
  • konsultacje medyczne
  • ciekawe wykłady, spotkania ze specjalistami (dietetycy, położne , ginekolodzy i inni)

Targi Mother&Baby: moc atrakcji

Goście targów Mother&Baby będą również mogli wziąć udział w spotkaniu ze znanym fizjoterapeutą Pawłem Zawitkowskim. Będzie także specjalna strefa pielęgnacji dla kobiet, a w niej między innymi porady wizażystów, stylistów, warsztaty brafittingu, pielęgnacja skóry w trakcie i po ciąży oraz wiele innych niespodzianek. Odbędą się również warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących dzieci, tatusiowie w ciąży, sesje zdjęciowe, fitness dla kobiet w ciąży oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku. Powstanie także strefa zabaw z Lego Duplo oraz warsztaty gotowania dla dzieci, castingi dla dzieci, plac zabaw, dmuchańce-skakańce, konkursy z nagrodami oraz inne atrakcje dla całej rodziny. Podczas targów Mother&Baby będzie również możliwość zrobienia zakupów.

Nie przegap

Aktualizacja: 2016-04-04 Publikacja: 2016-04-04
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.