Targi SILESIA BAZAAR Kids - druga edycja już wkrótce!

SILESIA BAZAAR
fot.: materiały prasowe
Targi SILESIA BAAZAR Kids już 24 kwietnia w Katowicach.

SILESIA BAZAAR Kids to najpopularniejsze targi mody dziecięcej. Po raz drugi odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Trwają zapisy dla wystawców - przeczytajcie, jakie atrakcje będą czekać na odwiedzających SILESIA BAZAAR Kids w kwietniu!

Z początkiem marca ruszyły zapisy dla wystawców na długooczekiwaną,  drugą edycję targów SILESIA BAZAAR Kids. Już 24 kwietnia br. nowoczesne Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Strefie Kultury miasta Katowice po raz drugi zamieni się w największą na Śląsku przestrzeń targów niezależnej mody i dizajnu dla najmłodszych.

SILESIA BAZAAR Kids: co przygotowano dla odwiedzających?

W ramach drugiej odsłony imprezy organizatorzy przygotowują miejsce dla ponad 80 wystawców, oferujących polskie produkty dla dzieci. Podczas targów SILESIA BAZAAR Kids odwiedzający będą mieli możliwość kupić dla swoich pociech nie tylko wyjątkowe ubrania, ale również dizajnerskie akcesoria i ręcznie robione zabawki. W asortymencie polskich produktów znajdą się także oryginalne meble, dodatki i dziecięce akcesoria.

SILESIA BAZAAR Kids: nie tylko targi

Targi SILESIA BAZAAR Kids vol.2 z pewnością nie zawiodą rodzin poszukujących modowych inspiracji i pomysłów na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Na miejscu nie tylko będą mogły wspólnie buszować po stoiskach, ale także uczestniczyć w ciekawych warsztatach oraz zajęciach plastycznych, wyzwalających ich kreatywność. Dodatkowo będzie plac zabaw animowany przez Krainę Czarów z Katowic i klaun robiący zabawki z dmuchanych balonów.

SILESIA BAZAAR Kids: jedyna taka impreza na Śląsku

SILESIA BAZAAR Kids jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie polskimi, unikatowymi produktami dla dzieci. Już na stałe wpisała się w kalendarz najpopularniejszych wydarzeń organizowanych na Śląsku, których współgospodarzem jest Miasto Katowice.

PODSUMOWANIE:

  • Co? SILESIA BAZAAR Kids vol. 2. Targi niezależnej mody i dizajnu dziecięcego po raz drugi
  • Gdzie? Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
  • Kiedy? 24 kwietnia 2016 r.
  • Miejsce dla 80 firm oferujących produkty dla dzieci (ubrania, dodatki, akcesoria, zabawki, książki, meble, ozdoby)
  • Atrakcje dla dzieci i całych rodzin (zabawy, warsztaty, zajęcia plastyczne)
  • Współgospodarz: Miasto Katowice
  • Kontakt: promocja@silesiabazaar.pl
Aktualizacja: 2016-03-10 Publikacja: 2016-03-10
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.