Wakacje ze Świadomą Mamą w Parku Starego Browaru

świadoma mama plakat Poznań 1

Jesteś w ciąży lub niedawno urodziłaś Maluszka? Poszukujesz sprawdzonego źródła wiedzy? Te BEZPŁATNE spotkanie Wakacje ze Świadomą Mamą są dla Ciebie! Zapraszamy do Parku Starego Browaru – 10 sierpnia, godz. 14.00-17.00.

W programie m.in. wystąpienia i bezpłatne konsultacje z neonatologiem, podologiem, ratownikiem medycznym, fizjoterapeutą. Nie zabraknie miejsca na warsztaty praktyczne – trening funkcjonalny w okresie połogu. Odbędzie się też mini koncert dla dzieci, a także bezpłatna sesja zdjęciowa. Dzieci zapraszamy do cudnego Kącika Maluszka! Na koniec spotkania losowanie atrakcyjnych nagród!

Zapisz się już dziś - 601249333 lub rejestracja@swiadomamama.pl

Porozmawiaj z lokalnymi specjalistami, poznaj inne mamy i kobiety w ciąży, edukuj się i spędź z nami cudowne popołudnie J

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2073315279562770/

świadoma mama plakat Poznań/wakacje
Aktualizacja: 2017-08-04 Publikacja: 2017-08-03
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.