Warsztaty MAMA WIE!

Warsztaty MAMA WIE
fot.: materiały prasowe

Wiosną br. odbędzie się kolejna, już 9. edycja spotkań dla kobiet w ciąży MAMA WIE! Do tej pory odbyło się już 85 spotkań w różnych miastach w Polsce, a w projekcie wzięło udział prawie 11 tys. osób!

Gościem specjalnym, który towarzyszy spotkaniom od początku, będzie znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski - specjalizujący się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.

Swoją wiedzą w wybranych miastach będą dzielili się również położne, doradcy laktacyjni czy ratownicy medyczni. Ich porady są bezcenne, szczególnie na początku wielkiej przygody, jaką jest macierzyństwo. Na każdego z uczestników będzie czekała torba z małym upominkiem.

W marcu i kwietniu 2017 roku MAMA WIE odwiedzi 12 miast. Będą to: Lublin (03.03), Warszawa (5.03), Radom (23.03), Kielce (24.03), Kraków (25.03), Katowice (26.03), Olsztyn (31.03), Gdańsk (01.04), Toruń (02.04), Łódź (7.04), Wrocław (8.04) i Poznań (9.04).

Zapraszamy do rejestracji i wypełnienia zgłoszenia na www.mama-wie.pl. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Więcej szczegółów na www.facebook.com/warsztatymamawie.

Aktualizacja: 2017-01-24 Publikacja: 2017-01-24
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.