"Więcej Życzliwości dla Kobiet w Ciąży" – zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla przyszłych i świeżo upieczonych mam

Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży
Warsztaty odbędą się 27 lutego w Pałacu Prymasowskim w Warszawie. Obowiązują zapisy.

27 lutego w Pałacu Prymasowskim przy ul. Senatorskiej 13/15 w Warszawie odbędą się warsztaty dla kobiet w ciąży i młodych mam. Przeczytajcie, jakie atrakcje czekają na przybyłe panie podczas tego wydarzenia.

Warsztaty zostaną zorganizowane specjalnie dla przyszłych i młodych mam. Kobiety będą mogły wziąć udział w spotkaniach ze specjalistami: ginekologami, położnymi, pediatrami, fizjoteraputami. Zapraszają partnerzy: Enfamil, Dada, Whisbear, Bio Oil i Alles. Zapoznajcie się ze szczegółami!

Więcej dla przyszłych i młodych mam: kto będzie?

CENTRUM MEDYCZNE DAMIANA

Lek. med. Krzysztof Pancześnik – Ordynator Oddziału Położniczego Szpitala Damiana, ginekolog-położnik

- Ukończyłem studia na Akademii Medycznej w Warszawie. Od 21 lat pracuję jako ginekolog-położnik, prowadząc ciąże oraz przyjmując porody. Od 2004 r. jestem związany z Oddziałem Położniczym Szpitala Damiana, w którym obecnie pełnię funkcję ordynatora. Przyjmuję pacjentki w przychodniach Centrum Medycznego Damiana przy ul. Wałbrzyskiej 46, ul. Foksal 3/5 oraz przy al. KEN 85. W swojej pracy cenię zadowolenie pacjentek. W wolnej chwili lubię oglądać mecze piłki nożnej - wyjaśnia lek. med. Krzysztof Pancześnik.

CENTRUM MEDYCZNE MEDINTEL

Dr Małgorzata Bojanowska, pediatra

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (obecnie Warszawski Uniwersytet Medyczny). Specjalista pediatrii związany ze Szpitalem Dziecięcym im. prof. dr. med. Bogdanowicza przy ul. Niekłańskiej. Pani doktor swoje zainteresowania zawodowe skoncentrowała wokół opieki i leczenia najmłodszych pacjentów - noworodków i niemowląt w okresie ich pierwszego roku życia.

Małgorzata Urbaś, fizjoterapeuta

- Z fizjoterapią związana jestem od 2003 roku. Swój rozwój zawodowy zdecydowałam się związać z rehabilitacją niemowląt, dzieci i młodzieży metodą prof. Václava Vojty. Zajmuję się przeprowadzaniem konsultacji i prowadzeniem terapii metodą Vojty. Obserwacja postępów czynionych przez moich małych pacjentów w trakcie terapii stale utwierdza mnie w przekonaniu, że metoda Vojty jest najbardziej skuteczną metodą leczenia zaburzeń ruchowych u niemowląt oraz wad postawy u dzieci i młodzieży - wyjaśnia Małgorzata Urbaś.

Kobiety w ciąży oraz młode mamy będą mogły skorzystać również z warsztatów z położną Jolantą Marat-Ignaczak na temat żywienia niemowląt

Warsztaty dla przyszłych i młodych mam: harmonogram

11:00-11:15 - otwarcie warsztatów przez redaktor naczelną "M jak Mama" Martę Radzik-Maj

11:15-12:15 - Lek. med. Krzysztof Pancześnik, ginekolog-położnik

 • Przebieg i rozwój ciąży, możliwe zagrożenia - na co zwrócić szczególna uwagę
 • Ciąża a leki
 • Poród naturalny a cesarskie cięcie
 • Poczucie bezpieczeństwa podczas porodu (naturalnego i przez cesarskie cięcie)
 • Obecność lekarza prowadzącego ciążę podczas porodu
 • Jak rozpoznać, że rozpoczął się poród?
 • Poród rodzinny - wsparcie osoby bliskiej
 • Wizyta kontrolna po porodzie

12:15-12:45 - przerwa z poczęstunkiem

12:45-13:45 - dr Małgorzata Bojanowska, pediatra

 • Wszystko o szczepieniach
 • Opieka i leczenie noworodków i niemowląt w okresie pierwszego roku życia

13:45-14:15 - Jolanta Marat-Ignaczak, położna

 • Żywienie niemowląt

14:15-15:00 - przerwa z poczęstunkiem oraz konkursy z nagrodami

15:00-16:00 - Małgorzata Urbaś, fizjoterapeuta

 • Rehabilitacja niemowląt, dzieci i młodzieży metodą prof. Václava Vojty
 • Pokaz ćwiczeń rozciągających i rozluźniających

Warsztaty dla przyszłych i młodych mam: nagrody

Warto dodać, że panie, które odwiedzą Pałac Prymasowski i wezmą udział w warsztatach będą mogły wygrać wiele atrakcyjnych nagród. Oto one:

Na każdą uczestniczkę czeka niespodzianka: zaproszenie na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży "Będę Mamą", które raz w miesiącu odbywają się w Centrum Medycznym Damina. Każda z pań, która weźmie udział w warsztatach "Będę Mamą" otrzyma 1 500 zł zniżki na poród.

Warsztaty dla przyszłych i młodych mam: zapisy

Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona. Zapisać się można, wysyłając wiadomość mailową na warsztatydlamam@grupazpr.pl. Mail musi zawierać imię i nazwisko.

Serdecznie zapraszamy!

Aktualizacja: 2016-04-28 Publikacja: 2016-02-16
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.