Wystawa "Dinozaury na żywo": zapisz się do newslettera Mjakmama24.pl i otrzymaj zniżkę!

dinozaury
fot.: materiały prasowe
Zapisując się do newslettera Mjakmama24.pl, otrzymasz 20-procentowy rabat na pakiet rodzinny na wystawę "Dinozaury na żywo".

40 animatronicznych, wydających dźwięki dinozaurów rzeczywistych rozmiarów w swoim naturalnym środowisku na powierzchni blisko 2 tys. m2 oraz szereg rozrywek dla dzieci i całej rodziny - to wszystko zapewnia wystawa "Dinozaury na żywo". Zapisz się do newslettera Mjakmama24.pl, a otrzymasz kupon, uprawniający do 20-procentowej zniżki przy zakupie biletu rodzinnego. Zapoznaj się ze szczegółami!

Wystawę "Dinozaury na żywo" można podziwiać na błoniach PGE Narodowego. To międzynarodowa wystawa, którą wcześniej widziało ponad 3 miliony osób w takich krajach jak Austria, Niemcy, Czechy, Chiny, czy Malezja. Jest jedyną na świecie tak dużą i nowoczesną ekspozycją pradawnych gadów. Poruszające się za pomocą najnowocześniejszej techniki dinozaury to 40 eksponatów i 28 rodzajów, w tym m.in. Diplodok, Tyranozaur czy Welociraptor. Zwierzęta zaprezentowane są w scenerii pradawnych lasów, przy wykorzystaniu niesamowitych efektów świetlnych i dźwiękowych.

- "Dinozaury na żywo" to niezwykły sposób na naukę poprzez zabawę. Jestem pewny, że ta podróż do czasów sprzed 250 milionów lat będzie dla dzieci niepowtarzalnym przeżyciem, a dla rodziców oryginalną i edukacyjną lekcją historii. To fascynująca przygoda dla całych rodzin - powiedział Marcin Pastuszak, dyrektor wystawy.

- Na wystawie reprezentowane są wszystkie najważniejsze grupy dinozaurów, można zapoznać się z formami mięsożernymi i roślinożernymi. Zgodnie z najnowszymi odkryciami, niektóre dinozaury były pierzaste – takie też mają tutaj swoją reprezentację – powiedział Dawid Mazurek, przewodnik wystawy.

Na terenie wystawy na gości czeka także kawiarnia, dino-sklep z pamiątkami, kino oraz strefa dla dzieci, a w niej kącik kreatywny, kącik archeologiczny, wyścig z dinozaurem, przejażdżka na dinozaurze, małpi gaj, paintball i ściana wspinaczkowa.

Warszawska wystawa, która jest pierwszą wizytą dinozaurów w Polsce, otwarta będzie od 5 listopada 2015 r. do końca lutego 2016 r. (od wtorku do czwartku w godz. 10.00-20.00, w piątki, soboty, niedziele i święta – w godz.10.00-21.00; w poniedziałki wystawa nieczynna).

Dinozaury na żywo: jak otrzymać rabat z Mjakmama24.pl?

Wszystkie czytelniczki Mjakmama24.pl zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Każdy, kto to zrobi - do dnia 28 lutego, czyli zakończenia wystawy "Dinozaury na żywo", otrzyma kupon z 20-procentową zniżką, który można wykorzystać, kupując bilet na stronie dinoazurynazywo.pl. Kupon jest ważny jednorazowo i zostanie przesłany na adres e-mail, który, po zapisaniu się do newslettera, znajdzie się w naszej bazie.

Jak zapisać się do newslettera Mjakmama24.pl? To proste! Możesz zrobić to na tej stronie.

Kupon obowiązuje wyłącznie przy zakupie pakietu rodzinnego (2 dorosłych+2 dzieci). Kupon do wykorzystania podczas zakupów online, a nie przy kasie.

Więcej informacji na: www.dinozaurynazywo.pl

https://www.facebook.com/Dinozaury-na-%C5%BCywo-1021850797867898/

Partnerzy wystawy: POLSAT JimJam i StroerOrganizator: Ternum, LetsGo i EMS

Aktualizacja: 2016-02-08 Publikacja: 2016-02-05
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.