Pomoc

Pomoc

Witamy w Pomocy serwisu Mjakmama.pl
Znajdziesz tu informacje na temat zawartości serwisu i praktyczne wskazówki, jak się po nim poruszać.

Co znajdziesz w serwisie Mjakmama.pl?

Portal został stworzony z myślą o całej rodzinie: dzieciach do 12. roku życia, mamie i tacie.
Składa się z 7 głównych działów tematycznych:

Ciąża i poród - wszystko o przygotowaniu do ciąży, przebiegu ciąży, porodzie i połogu;
Niemowlę - wszystko o pielęgnacji, karmieniu, rozwoju i zdrowiu noworodka i niemowlęcia;
Dziecko 1,5+ - wszystko o zdrowiu, żywieniu, wychowaniu i edukacji małego dziecka do 5 roku życia;
Dziecko 5+ - wszystko o zdrowiu, żywieniu, wychowaniu i edukacji dziecka od 5 do 12 roku życia;
Rodzice - bezpieczeństwo w domu, poza domem i w internecie; porady psychologiczne dotyczące dzieci, związku, macierzyństwa i życia rodziny; porady udzielane przez rodziców, kącik taty, porady prawne, finansowe i i dotyczące samotnego macierzyństwa, porady dotyczące prowadzenia domu;
Seks - porady dotyczące życia seksualnego rodziców, kobiet w ciąży a także edukacji seksualnej najmłodszych;
Kuchnia - porady dotyczące żywienia dzieci i całej rodziny, przepisy kulinarne;

Zarejestrowani użytkownicy moga korzystać z Interaktywnej Książeczki Ciąży oraz z Książeczki Zdrowia Dziecka.

Mjakmama.pl jest portalem interaktywnym. Dorośli mogą umieszczać w nim własne teksty (artykuły), dodawać informacje o imprezach i wydarzeniach kulturalnych oraz o ciekawych miejscach dla całej rodziny.

Serwis Mjakmama.pl został połączony z forum Mjakmama.pl.

Serwis zawiera porady specjalistów – każdy użytkownik może również zwrócić się do eksperta we własnej sprawie.

Jak zarejestrować się w serwisie Mjakmama.pl?

Niektóre funkcjonalności portalu dostępne są wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby zarejestrować się należy za pomocą linku REJESTRACJA (znajdującego się w prawym górnym rogu strony głównej) przejść do formularza rejestracyjnego. Rejestracja w serwisie jest równoznaczna z rejestracją na forum Mjakmama.pl

Jak zalogować się do serwisu Mjakmama.pl?

Po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie, należy wprowadzić swój login i hasło w odpowiednich polach znajdujących się w górnej części strony głównej.

Zarejestrowani użytkownicy mogą sami dodawać artykuły i porady. Przyciski napisz artykuł/dodaj przepis/dodaj ofertę pozwalają przejść do formularzy, w których należy wypełnić poszczególne pola, a na końcu wcisnąć przycisk WYŚLIJ – informacja zostanie dodana.

Użytkownicy mogą komentować treści zamieszczone w serwisie korzystając z pola Komentarze zlokalizowanego bezpośrednio pod tekstem. Możliwe jest także zgłoszenie zamieszczonego komentarza do skasowania.

Jak zgłosić swoje uwagi do serwisu?

Uwagi dotyczące serwisu www.mjakmama.pl możesz wysłać za pomocą poczty internetowej na adres mjakmama24@grupazpr.pl lub listownie na adres:

Redakcja mjakmama.pl
ZPR Media S.A.
ul. Dęblińska 6, 04-187 Warszawa

Chętnie poznamy Twoje uwagi i odpowiemy na pytania. Skontaktuj się z nami również, kiedy masz techniczne problemy z korzystaniem z serwisu.

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.