Eksperci doradzają on-line

Prawnik

BBP Kancelaria Adwokacka

W terminie od 13.02 - 26.02. 2017 r. prawniczka udziela porad prawnych dotyczących uprawnień dla rodziców (urlopy, zasiłki, prawo pracy).

None

Prawnik

Absolwentka kierunku prawo na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Od 15 lat praktykuje i zgłębia wiedzę w tej tematyce. Prywatnie mama 3 dzieci.

W terminie od 16.01 ...

Specjalista pedagog

Doświadczenie zawodowe zdobywała zarówno w szkole jak i w przedszkolu. Chętnie odpowie więc na pytania dotyczące młodszych dzieci, ale także uczniów.

Pamiętaj, że odpowiedź naszego eksperta ma charakter informacyjny
i nie zastąpi wizyty u lekarza.

Polecane wideo

  • więcej filmów wideo

Newsletter

  • Pomoc

Blog

autor bloga: luizarek
luizarek

Milczenie caly film: [url]http://zalukaj-player.pl/milczenie-silence-2016[/url] Milczenie online Milczenie pobierz Milczenie lektor pl Milczenie napisy pl Milczenie gdzie obejrzeć Milczenie cda Milczenie film online Milczenie film pobierz Milczenie film download Milczenie film cda Milczenie film gdzie obejrzeć Milczenie film 2016 online Milczenie film 2016...

Forum

uzytkownik

Dziewczyny, co do kontroli z ZUSu, to oni kontroluja nie ciaze, tylko czy sie nie migasz od pracy, bo na ...

uzytkownik

Palina, widzisz, niepotrzebnie się nakręcałaś i stresowałaś, a tu jeszcze taka niespodzianka - wydłużyła się szyjka. Ania, to może bardziej ...

uzytkownik

Maksimum ja miałam koło oka Pieprzyk taki wystający, dosyć duży. Poszłam do chirurga żeby rzucił okiem czy nie za blisko ...

facebook
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.