Czy to już poród? Rozwiąż test i sprawdź!

Czy to już poród?
fot.: thinkstockphotos.com

Nie jesteś pewna, czy rozpoznasz objawy porodu? To normalne, zwłaszcza jeśli rodzisz po raz pierwszy. Pomożemy Ci ocenić, czy powinnaś jechać do szpitala, czy to zwyczajnie fałszywy alarm. Rozwiąż test i sprawdź czy to już poród!

 

Aktualizacja: 2016-11-10 Publikacja: 2016-11-10
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.