Sennik: poród – co oznacza sen o porodzie?

Sen o porodzie
Sen o porodzie ma zazwyczaj pozytywne znaczenie.

Zastanawiasz się, jak sny o porodzie interpretuje sennik. Poród we śnie to zapowiedź zmiany wewnętrznej oraz narodzin. Niekoniecznie dziecka. Sen o porodzie może również oznaczać narodziny idei, pomysłu. Sen taki ma zazwyczaj pozytywne znaczenie.

Poród we śnie - znaczenie ogólne

Poród we śnie w ogólnym znaczeniu mówi o wewnętrznej transformacji, która będzie miała dla nas pozytywne skutki. Możliwe, że zapowiada on zmianę poglądów lub przekonań albo rozpoczęcie nowego etapu czy wejście na nową ścieżkę w życiu. Według niektórych senników to również oznaka doniosłego wydarzenia, które również mogą da początek czemuś nowemu – nowej idei, pomysłowi.

>> Sennik: dziecko - co oznacza sen o dziecku?

Sen o porodzie - znaczenie dosłowne

Sen o porodzie może również mieć znaczenie bardzo dosłowne – kobieta śniąca o porodzie może wkrótce zajść w ciążę i urodzić dziecko.

Gdy śni ci się poród - szczegółowa interpretacja

  • rodzić dziecko - doświadczysz przemiany, rozpoczniesz nowy etap życia
  • narodziny -  uroczyste wydarzenie w domu
  • urodzić chłopca – weźmiesz na siebie odpowiedzialność, oznaka spełnienia
  • urodzić dziewczynkę – miłe wspomnienia
  • rodzić w wodzie - błogosławieństwo.
  • narodziny wnuka lub wnuczki - zapowiedź szczęścia
  • widzieć rodzącego mężczyznę - nieprzyzwoite pomysły
  • być świadkiem przy porodzie dziecka -  pomyślność materialna, radosne wydarzenie
  • niecierpliwie oczekiwać na narodziny - szykuje się coś ważnego

 

Aktualizacja: 2017-02-23 Publikacja: 2017-02-22
Ocena: 4,7
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.