Redakcja serwisu

Zespół serwisu

 

Marta Radzik-Maj
Redaktor naczelna
mradzik@grupazpr.pl
22-590-53-91

Justyna Smolińska
Redaktor prowadząca
jsmolinska@grupazpr.pl
22-590-54-93

 

Anna Szubińska
Redaktor
aszubinska@grupazpr.pl
22-590-54-47


Milena Tuzimek
Redaktor
mtuzimek@grupazpr.pl

Katarzyna Stańczyk
Redaktor
kstanczyk@grupazpr.pl
(urlop macierzyński)

 

Anna Małek
Wydawca Grupy Tytułów Parenting
amalek@grupazpr.pl

 

Katarzyna Białek
Dyrektor Zarządzająca
kbialek@grupazpr.pl

Maria Peltz-Orlińska
Dyrektor ds. Serwisów Styl ŻyciaAgnieszka Żuber

 

Mariusz Sawicki
Szef Projektów Internetowych i Multimediów
msawicki@grupazpr.pl


Jarosław Kulesza - szef programistów

******

Adres redakcji

ZPR Media S.A.
Redakcja Mjakmama24.pl
ul. Dęblińska 6
04-187 Warszawa

mjakmama24@grupazpr.pl

Redakcja nie zwraca niezamówionych materiałów, a w razie opublikowania zastrzega sobie prawo do ich skracania.

ZPR Media S.A. nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń i reklam i ma prawo odmówić publikacji bez podania przyczyny.

© Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta Bazy Danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Regulaminie Korzystania z Serwisu. Zapoznaj się z regulaminem (dostępny w stopce serwisu).

ZPR Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, 04-187 Warszawa, ul. Dęblińska 6, NIP 526-00-08-745, REGON 012012459, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS: 0000291159, kapitał zakładowy (opłacony w całości) 91 850 000,00 złotych

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.