Newsletter - regulamin

1. Usługa bezpłatnego newslettera świadczona jest przez ZPR Media S.A. z siedzibą w Warszawie, 04-187, ul. Dęblińska 6 na zasadach określonych w niniejszym Regulaminie. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usług newslettera należy uważnie zapoznać się niniejszym Regulaminem.

2. Użytkownik usługi wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez ZPR Media S.A. w celach promocyjnych i marketingowych, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (j.t. Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.).

3. Użytkownik zgadza się na przesyłanie na podany przeze Użytkownika adres elektroniczny informacji handlowych dotyczących działalności ZPR Media S.A., działalności innych spółek z grupy kapitałowej Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A., w szczególności spółek: TIME S.A. i IDMnet S.A., oraz informacji handlowych dotyczących innych podmiotów, zgodnie z Ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (j.t. Dz. U z 2013 r. poz. 1422).

4. Subskrybent przekazuję swoje dane dobrowolnie, zastrzegając sobie prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Przyjmuje także do wiadomości, że ma prawo do informacji o zakresie przetwarzania moich danych osobowych.

5. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usługi newslettera. Subskrypcję można anulować, klikając na link "Rezygnuję z newslettera" znajdujący się na dole każdego z przesłanych listów elektronicznych.

6. Usługodawca w celu realizacji usługi może, na podstawie art. 31 ustawy o ochronie danych osobowych, powierzać przetwarzanie danych osobowych Subskrybentów innym podmiotom.

Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.