Źródła finansowania twojego rodzinnego Citroëna

Citroen finansowanie

Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, jednak na zakup auta za gotówkę może sobie pozwolić niewiele rodzin. Dlatego warto rozważyć inne źródła finansowania. Dobra opcją jest oferowany przez Citroëna program finansowy Simply Drive.

Zakup nowego auta rodzinnego to wydatek rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. To kwota, która może mocno nadwyrężyć rodzinny budżet, dlatego wiele rodzin decyduje się na zakup auta na raty lub wzięcie go w leasing. To rozwiązania cieszące się dużą popularnością, zwłaszcza, jeśli formalności ogranicza się do minimum, a procedury są jasne i przejrzyste.

Auto rodzinne na raty

Auto można kupić na raty, korzystając z atrakcyjnego programu finansowego SimplyDrive: pożyczki lub leasingu. W obu przypadkach wpłata własna nie jest wymagana, oprocentowanie jest atrakcyjne, raty są niskie, spłatę można rozłożyć nawet na 48 miesięcy, a po tym okresie producent gwarantuje odkup samochodu.

Porównanie nowego C4 i Grand C4 Picasso

Dobrze wiedzieć

Od czerwca model Citroën C4 Picasso można kupić taniej o 6000 zł brutto! Niższa cena dostępna jest na każdym poziomie wyposażenia.

Koniec umowy... i co dalej?

Decyzję, co zrobić ze swoim autem, podejmuje się pod koniec umowy finansowania, a nie przy jej zawieraniu. Dostępne są trzy sposoby zakończenia umowy:

  • Zwrot pojazdu do dealera i zakończenie umowy - ostatnią ratę pożyczki w takim przypadku (lub wartość wykupu w przypadku leasingu) spłaca za klienta Citroën Polska - jest to gwarantowany odkup pojazdu*
  • Jednorazowa spłata ostatniej raty (lub wartości wykupu w przypadku leasingu)
  • Rozłożenie ostatniej raty (lub wartości wykupu w leasingu) na miesięczne płatności

Niskie miesięczne raty i wpłata początkowa już od 0% powodują, że wymarzony Citroën jeszcze nigdy nie był tak łatwo dostępny jak teraz, a miesięczne zobowiązanie nie obciąża budżetu, tak jak jednorazowa inwestycja. Dzięki temu można regularnie wymieniać auto na nowe.

Aktualizacja: 2017-06-13 Publikacja: 2017-05-30
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
Artykuł powstał przy współpracy z: Citroën
Citroën
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Advertisement
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.