10 lat M jak mama - zobacz jak się zmienialiśmy!

okladki

Miesięcznik M jak mama ma już 10 lat! Cieszymy się bardzo, że już dekadę możemy towarzyszyć mamom w początkach jednej z ich najważniejszych ról życiowych. Z okazji tego zacnego jubileuszu, proponujemy wam pewnego rodzaju podróż sentymentalną - oto jak zmieniała się szata graficzna okładki na przestrzeni ostatnich 10 lat. Poznajcie też nasze mamy okładkowe!   

Przypominamy, że z okazji naszego jubileuszu, przygotowaliśmy dla was masę atrakcji!

Kupony rabatowe - 24-26 marca - weekend rabatów z M jak Mama! Kupuj taniej w ponad 400 sklepach!

KONKURS #10latMjakMama, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody! 

Zapraszamy do kiosków po urodzinowy numer!

Aktualizacja: 2017-03-17 Publikacja: 2017-03-16
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.