Anna i Robert Lewandowscy zostali rodzicami!

Córka Lewandowskich - zdjęcia
fot.: Instagram _rl9

W końcu stało się! Córka Anny i Roberta Lewandowskich przyszła na świat 4 maja. Jako pierwszy małą Klarę pokazał na instagramie dumny tata - Robert Lewandowski. Rodzicom gratulujemy! 

Kibice Roberta i fani Ani Lewandowskiej już od dawna czekali na tę chwilę. Ich córeczka przyszła na świat 4 maja. O narodzinach małej Klary poinformował dumny tata na swoim profilu na instagramie.

 

Proud Daddy of Klara. Wonderful feeling ❤️ @annalewandowskahpba ❤️ #rl9

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) 4 Maj, 2017 o 3:50 PDT

Zobacz także:

Jak wyglądała Ania Lewandowska w ciąży >> 

Aktualizacja: 2017-05-05 Publikacja: 2017-05-04
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.