Beyonce jest w drugiej ciąży. Gwiazda spodziewa się bliźniaków!

Beyonce w ciąży
fot.: Instagram
Fot. screen Instagram/Beyonce

Beyonce poinformowała, że jest w drugiej ciąży i razem z mężem Jayem-Z spodziewają się bliźniaków. Zdjęcie gwiazdy opublikowane na Instagramie polubiło już 7 mln użytkowników. Zobacz pierwsze opublikowane zdjęcie Beyonce w drugiej ciąży!

Beyonce podzieliła się ze światem szczęśliwą wiadomością. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z ciążowej sesji i wyznała, że ona i jej mąż Jay-Z spodziewają się bliźniaków

Wiadomość o ciąży hitem internetu

Beyonce opisując swoje ciążowe zdjęcie napisała:

- Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą miłością i szczęściem. Zostaliśmy pobłogosławieni podwójnie. Jesteśmy niesamowicie wdzięczni, że nasza rodzina powiększy się o dwójkę dzieci. Dziękujemy Wam za wszystkie dobre słowa.

Informacja o bliźniaczej ciąży 35-letniej piosenkarki jest najważniejszym tematem dnia, a życzenia z gratulacjami płyną do pary z całego świata.

Baby boom wśród gwiazd. Oni zostali rodzicami w 2016 roku! 

Tak Beyonce informuje o swoich ciążach!

Publiczne osoby informując o ciąży muszą liczyć się z tym, że taka wiadomość wywoła duże zamieszanie. W ciągu zaledwie kilku godzin od publikacji zdjęcia na Instagramie polubiło go aż 7 mln użytkowników. Wiadomość o pierwszej ciąży Beyonce ogłosiła w trakcie koncertu. Pierwsza córka gwiazdy, Blue Ivy będzie miała rodzeństwo. Teraz pozostaje nam oczekiwać na szczęśliwe rozwiązanie i wybór imion dla dzieci!

 

 

Aktualizacja: 2017-02-02 Publikacja: 2017-02-02
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.