Jedynak czy cała drużyna piłkarska? Sprawdź ile będziesz mieć dzieci!

Rodzina z dzieckiem
fot.: thinkstockphotos.com

Jedynak czy cała drużyna piłkarska? Jeśli zastanawiasz się, ile będziesz mieć dzieci pomożemy Ci odpowiedzieć na to pytanie. Na podstawie kilku prostych odpowiedzi na pytania dotyczące Twojego stylu życia możesz sprawdzić ile będziesz mieć dzieci. Rozwiąż krótki test i dowiedź czy będziesz rodzicem jedynaka, czy masz szansę na całą gromadkę maluchów!

 

 

Aktualizacja: 2017-03-24 Publikacja: 2017-03-23
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.