Jesteś tradycyjna czy nowoczesna? Rozwiąż test i sprawdź swoje podejście do ciąży!

Rodzina
fot.: thinkstockphotos.com

Szukasz nowinek technologicznych, które pomogą ci przeżyć ciażę zdrowo i wygodnie? Czy raczej jesteś tradycjonalistką, która woli to, co sprawdzone przez lata? Rozwiąż nasz test i sprawdź jakie masz podejście do ciąży!

 Sprawdź również kalendarz ciąży >>

Aktualizacja: 2017-01-10 Publikacja: 2016-12-29
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.