Konkurs #10latMjakMama. Zrób zdjęcie i wygraj nagrodę!

baloniki

Magazyn "M jak Mama" obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Czasopismo już od 10 lat doradza młodym mamom.  Drogie Czytelniczki, świętujcie z nami ten czas, biorąc udział w konkursie fotograficznym. Do wygrania jest aż 30 atrakcyjnych nagród!

Wyniki

Kokon niemowlęcy:

1. przypinka26
2. joannaterka
3. heeerdzix
4. pan_i_pani_m
5. bolzero
6. malgosia89
7. ewelinaaaaaaaa2006
8.asia.fun
9. emiliapantula
10 joanna_ignaczak

Zestaw kosmetyków Bioline:

1. agnesjustagnes
2. sandra_karolinaa
3. _aniatoja_ 
4. aghaa
5. paryzka
6. moje45m2szczescia
7. lukaszewiczsylwia
8. jolenejj89
9. kejt_pyry
10. karolinadrewnik

Gra planszowa:

1. abkeabke
2. hioxd.anett
3. smaga_karolina
4. eliza_bol
5. mojafabryczna
6. mgr_inz.mama
7. sienkiewicz.angelika
8. klaudia_ar
9. arleta_wu
10 natkapolka

Zasady konkursu

Aby wziąć udizal w konkursie, należy zrobić zdjęcie dowolnej okładki „M jak Mama”, i zamieść je na swoim profilu na Instagramie, dodając: #10latMjakMama i oznaczają:

  • @m_jak_mama
  • @bioline_pl
  • @tinystarpl.
  • zachęcamy też do polubienia profilu MDR gry na FB

Laureatami konkursu zostaną osoby, których zdjęcia Komisja Konkursowa  uzna  za  najciekawsze. Oceniane będą kreatywność i pomysłowość. Konkurs potrwa od 9 marca do 8 kwietnia 2017 roku.

Nagrody w konkursie #10latMjakMama

W konkursie nagrodzimy 30 najciekawszych prac. Do wygrania jest:

10 zestawów kosmetyków Bioline 10 kokonów niemowlęcych
TINY STAR
10 gier „Gierki małżeńskie” Wydawnictwa MDR

Żel do mycia ciała i włosów dla dzieci delikatnie oczyszcza, zachowując warstwę ochronną. Kremowy olejek zawiera wyłącznie naturalne olejki – idealnie nadaje się do oczyszczania okolic pieluszkowych.

www.bioline.pl

Miękkie brzegi kokonu ograniczają przestrzeń, tłumią dźwięki, tworzą zaciszną atmosferę. Dzięki temu dziecko czuje się tak pewnie i bez- piecznie jak w brzuszku mamy.

www.tinystar.pl

Gra planszowa ilustrowana rysunkami Andrzeja Mleczki. Idealna dla par, które chcą się przekonać, czy wiedzą o sobie wszystko. Przed wami dziesiątki zadań i wyzwań. To coś więcej niż rozrywka!

www.mdrgry.pl

 REGULAMIN KONKURSU

 

Aktualizacja: 2017-04-21 Publikacja: 2017-03-09
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.