Szczęśliwego Nowego Roku życzy redakcja Mjakmama24.pl!

Szczęśliwego nowego roku
fot.: thinkstockphotos.com
Szczęśliwego 2016 roku!

Nowy Rok 2016 przed nami. Życzymy Wam by był to szczególny czas w Waszym rodzinnym życiu. By przyniósł spełnienie marzeń tych najbardziej oczywistych, ale też tych skrytych. Sukcesów, zdrowia i pomyślności życzy Wam redakcja mjakmama24.pl

Na początku każdego roku większość z nas ustala sobie postanowienia noworoczne: kolejna dieta, poprawa stopni w szkole czy realizacja dalekich wypraw, zawsze odkładanych "na przyszłość". Ile z nich zostanie zrealizowanych? Tego nie jesteśmy w stanie przewidzieć, podobnie jak tego jak potoczy się nasz los. Jedno jest pewne - zawsze warto mieć swoje marzenia i przypominać sobie o nich z każdym początkiem nowego roku. Kiedy się czegoś bardzo pragnie, jest szansa, że te marzenia się spełnią. I tego właśnie Wam życzymy - realizacji marzeń! Jeżeli nie uda się wszystkich, to chociaż tych najważniejszych.

Szcześliwego i spełnionego roku,
Bądźcie z nami!
Redakcja
mjakmama24.pl

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2015-12-31
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.