Testuj z nami aplikację BabyApp!

BabyApp

Już wkrótce startuje nasza nowa ciążowa aplikacja BabyApp - ciąża i poród! Jeśli masz ochotę testować ją razem z nami – zapraszamy! Dostępna jest już wersja beta aplikacji i wspólnie będziemy dopracowywać jej funkcjonalność. Jeśli masz ochotę dołączyć do testów i mieć wpływ na ostateczną wersją BabyApp - ciąża i poród, zapraszamy!

Już wkrótce startuje nasza nowa ciążowa aplikacja BabyApp - ciąża i poród!

Zapraszamy Was do udziału w beta testach aplikacji. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie. Aplikacja dostępna jest na urządzeniach Apple i tych z systemem Android.


By zgłosić uwagi i sugestie wystarczy kliknąć w ikonkę w prawym dolnym rogu ekranu aplikacji:

 

następnie wykonać kilka prostych kroków:

1. napisać w jakim momencie korzystania z aplikacji doszło do błędu lub dodać swoje uwagi

2. kiedy już opiszesz problem, wciśnij “Wyślij”

3. wybierz program do obsługi poczty, z którego korzystasz

4. wyślij mail pod adres wpisany w polu odbiorcy

5. aby powrócić do aplikacji, kliknij “Wstecz”

Miłego użytkowania!
Z niecierpliwością czekamy na Wasze uwagi i opinie!

Aplikację można pobrać:

>> Pobierz aplikację na Android:

>> Pobierz aplikację na iOS:

 

Aktualizacja: 2017-07-12 Publikacja: 2017-07-05
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.