Życzenia dla Babci i Dziadka – wierszyki

Zastanawiasz się, jakie życzenia złożyć babci z okazji Dnia Babci, a jakie dziadkowi z okazji Dnia Dziadka? A może tak złożyć im wspólne życzenia? Na przykład wierszowane? Na pewno się ucieszą z płynących prosto z serca, a jednocześnie dowcipnych życzeń - wierszyków. Zobacz nasze propozycje wierszowanych życzeń dla babci i dziadka – od maluszka i starszaka.

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2014-01-20
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.