Czy na pewno znasz zasady przewożenia dziecka w samochodzie? Sprawdź się, rozwiąż nasz test!

Przewożenie dzieci
fot.: thinkstockphotos.com

Prawidłowe przewożenie dziecka w samochodzie to podstawa bezpieczeństwa. Jednak rodzice nie zawsze znają najnowsze przepisy kodeksu drogowego dotyczące przewożenia dzieci.  Rozwiąż nasz test i sprawdź, jak przewozić dziecko w samochodzie, aby było bezpieczne?  Jakie mandaty grożą za nieprawidłowe przewożenie dzieci w samochodzie? Czy dziecko w foteliku może być przewożone w kurtce?  Jak przewozić starsze dziecko samochodem?

 

Sprawdź nowe zasady przewożenia dzieci w samochodzie!

Aktualizacja: 2017-01-11 Publikacja: 2017-01-09
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.