Jakie pytania zadają dzieci w podróży? Rozwiąż test i sprawdź, czy znasz odpowiedzi na trudne pytania!

Dziewczynka w samochodzie
fot.: thinkstockphotos.com

Dzieci uwielbiają zadawać rodzicom trudne pytania. Ich ciekawość zazwyczaj uaktywnia się podczas podróży samochodem. Jakie pytania zadają dzieci w podróży? Rozwiąż test i sprawdź czy znasz odpowiedź na najpopularniejsze pytania zadawane przez dzieci w samochodzie!

Dobrze wiedzieć

W najnowszym numerze M jak mama, specjalnie dla Czytelniczek gazety, kod rabatowy na przewodnik Pascala "Polska z dzieckiem".

Jak zaplanować udany urlop z dzieckiem i przeżyć? Z przewodnikiem „Polska z dzieckiem” to proste! Twoje dzieci będą się świetnie bawiły, a ty będziesz planował kolejne wspólne wycieczki!

• Setki atrakcji dla dzieci w różnym wieku
• Miejsca, w których nie można się nudzić
• Najlepsze parki rozrywki, nowoczesne multimedialne muzea, parki linowe, aquaparki, ogrody zoologiczne i rezerwaty zwierząt, planetaria, parki dinozaurów, podziemne trasy turystyczne i setki innych atrakcji
• Ciekawe imprezy 

Jak zdobyć przewodnik? Zobacz regulamin

Aktualizacja: 2017-02-09 Publikacja: 2017-02-07
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.