Jakie pytania zadają dzieci w podróży? Rozwiąż test i sprawdź, czy znasz odpowiedzi na trudne pytania!

Dziewczynka w samochodzie
fot.: thinkstockphotos.com

Dzieci uwielbiają zadawać rodzicom trudne pytania. Ich ciekawość zazwyczaj uaktywnia się podczas podróży samochodem. Jakie pytania zadają dzieci w podróży? Rozwiąż test i sprawdź czy znasz odpowiedź na najpopularniejsze pytania zadawane przez dzieci w samochodzie!

>> SAMOCHÓD RODZINNY, czyli jaki... jak wybrać samochód dla rodziny?

>> Rodzinny dom na kółkach

>> Citroën Grand C4 Picasso - bezpieczne i wygodne rodzinne podróżowanie

>> Źródła finansowania twojego rodzinnego Citroëna

Aktualizacja: 2017-06-19 Publikacja: 2017-02-07
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Advertisement
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.