KONKURS: dodaj swoje ulubione miejsce, wygraj nagrody!

punk-dla-mamy

Rusza kolejna edycja Punkt dla mamy! Pomóż nam stworzyć mapę miejsc przyjaznych rodzinom z dziećmi - kluby, kawiarnie, sale zabaw... Dodatkowo jest szansa wygrania fantastycznych nagród od Ziaja! Dołączycie?

Punkt dla mamy to strona stworzona z myślą o rodzicach i ich dzieciach, ale też przez rodziców dla innych rodziców! Znajdziesz na niej miejsca z całej Polski, które warto odwiedzić z dzieckiem. W tegorocznej edycji mamy też kilka nowych kategorii. Jeśli szczególnie polecasz jakieś miejsce, a nie ma go na naszej mapie Punktów godnych polecania, dodaj go! Formularz zgłoszeniowy jest niezwykle prosty! Dodatkowo masz szansę wygrania fantastycznych nagród

Poprzednia edycja Punkt dla mamy, cieszyła się Waszym ogromnym zainteresowaniem! Liczymy na to, że i w tym roku zechcecie podzielić się z nami swoim doświadczeniem i polecicie swoje ulubione miejsca, które warto odwiedzić z dzieckiem! 

DODAJ SWOJE ULUBIONE MIEJSCE >>

KONKURS!

W tej edycji także przygotowaliśmy dla Was KONKURS! Dodając swój ulubiony Punkt i opisując to miejsce, macie szansę wygrania fantastycznych nagród - mamy dla Was zestawy kosmetyków od Ziaja!

Zobacz zasady konkursu >> 

Zobacz miejsca, które wyróżnilismy w poprzedniej edycji >>

Aktualizacja: 2017-07-27 Publikacja: 2017-06-12
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.