Park rozrywki Farma Iluzji w Trojanowie: jakie atrakcje czekają na dzieci na Farmie Iluzji?

Farma Iluzji 3
fot.: materiały prasowe

Park rozrywki to idealne miejsce na wycieczkę. Farma Iluzji w Trojanowie oferuje wiele atrakcji dla dzieci. Sprawią one, że twoja pociecha przeżyje niesamowite przygody i zabierze ze sobą mnóstwo wspomnień. Sprawdź co możecie spotkać na Farmie Iluzji.

Farma Iluzji to nie tylko miejsce, które daje nam rozrywkę, ale też uczy. Dzieci poznają tutaj w praktyce różnego rodzaju prawa fizyki, o których prawdopodobnie słyszeli już w szkole. Wycieczka do tego typu parku rozrywki będzie frajdą zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Miejsce to jest zlokalizowane w mniej więcej tej samej odległości od Warszawy, Lublina, Radomia oraz Mińska Mazowieckiego.

Park rozrywki Farma Iluzji: Latająca chata tajemnic i studnia nieskończoności

Niewątpliwą atrakcją dla dzieci wartą obejrzenia na Farmie Iluzji będzie Latająca chata tajemnic. Wygląda zupełnie tak, jakby miała za chwilę odlecieć! Jeśli twoja pociecha uwielbia film "Odlot" to na pewno będzie zachwycona możliwością zobaczenia latającego domu na żywo. Tuż obok chaty znajduje się również studnia nieskończoności. Zaglądając do niej przeniesiecie się w podróż do wnętrza ziemi. Ujrzany obraz może was całkowicie pochłonąć, więc uważajcie, aby nie wpaść do środka.

Fot. Farma Iluzji

Park rozrywki Farma Iluzji: Muzeum Iluzji

Tego typu park rozrywki nie może się obyć bez Muzeum Iluzji. Dzieci zobaczą tutaj ciekawe iluzje optyczne, które zapamiętają na długo. Po wizycie w muzeum możecie wymienić się doświadczeniami i opowiedzieć co widzieliście. Efekt może wszystkich zaskoczyć. Znajdziecie tutaj m.in. pokój hollow-face, iluzje anomorficzne czy szklane hologramy.

Park rozrywki Farma Iluzji: Wiklinowy labirynt

Wiklinowy labirynt to świetna atrakcja dla starszych dzieci. Przy tej zabawie przyda się umiejętność logicznego myślenia i wyobraźnia przestrzenna. Po drodze spotkacie również wiele wskazówek, które nie tylko ułatwią wam wyjście, ale również rozwiązanie pewnej zagadki.

Park rozrywki Farma Iluzji: Tajemnica opuszczonej kopalni

Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda praca górnika? Teraz sami możecie to sprawdzić. Tajemnica opuszczonej kopalni musi zostać rozwiązana. Do środka zjedziecie prawdziwą górniczą windą. Będzie to na pewno niesamowita atrakcja dla dzieci na Farmie Iluzji. Dobra zabawa i niezapomniane wspomnienia gwarantowane.

Fot. Farma Iluzji

Park rozrywki Farma Iluzji: Ścianka wspinaczkowa

Ścianka wspinaczkowa na Farmie Iluzji to atrakcja dla dzieci, dzięki której twoja pociecha przełamie lęk wysokości. Nadprogramowe pokłady energii u najmłodszych zostaną wyładowane podczas wysiłku fizycznego. Dzieci będą asekurowane, więc nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo. Jest to niezwykłe przeżycie i pierwszy krok do przełamania wszystkich lęków.

Park rozrywki Farma Iluzji: Iluzjoniści

Niewątpliwie kultową atrakcją dla dzieci na Farmie Iluzji iluzjoniści. Przedstawienia odbywają się w sezonie letnim (od maja do czerwca) w weekendy, a podczas wakacji - codziennie. Dodatkowo istnieje także możliwość bliskiego spotkania z sokolnikiem oraz obejrzenie pokazu magicznych gołębi.

Fot. Farma Iluzji

Park rozrywki Farma Iluzji: inne atrakcje

Na Farmie Iluzji spotkamy ponad 40. wszelkiego rodzaju atrakcji dla dzieci. Nie sposób jest wymienić wszystkich z nich. Oprócz powyższych zabaw można obejrzeć tutaj zwierzaki tj. kucyki, króliki czy kózki. Dodatkowo w między czasie zjemy coś w restauracji samoobsługowej lub kupimy pamiątki w sklepiku dla małych iluzjonistów. Miejsce to na pewno sprawi niesamowitą radość najmłodszym, ale także dorosłym.

Adres Farmy Iluzji: Mościska 9, 08-455 Trojanów

Aktualizacja: 2017-03-10 Publikacja: 2017-01-19
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.