Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: do którego parku rozrywki wybrać się razem z dzieckiem?

rozrywkowa mama Polski

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce znajdują się praktycznie w każdym województwie. Jedne są większe, drugie mniejsze, ale wszystkie z nich mają wspólny cel - zapewnienie nieogarniczonej zabawy i niesamowitych wspomnień. Sprawdź, do którego parku rozrywki wybrać się razem z dzieckiem w twoim województwie!

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: woj. małopolskie

Rabkoland w Rabce Zdrój

Rabkoland to jeden z największych parków rozrywki w województwie małopolskim. 16 ulic i 6 placów nieograniczonej zabawy dla dzieci i dorosłych! Oprócz typowych atrakcji dla dzieci, takich jak karuzele i kolejki górskie, spotkamy tutaj również teatr, muzea i wiele tematycznych wydarzeń. Nie sposób jest zwiedzić cały park w jeden dzień, więc dzieci często chcą tutaj wrócić ponownie.

Adres: Rynek, 34-700 Rabka-Zdrój

rabkoland

Energylandia w Zatorze

Energylandia to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując jeden bilet wstępu, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu. Nie trzeba się już przejmować, że w połowie zwiedzania zabraknie pieniędzy na kolejną przejażdżkę dla ciebie, czy twoich dzieci. Można spędzić u nas cały dzień, od otwarcia do zamknięcia, korzystając ze wszystkich atrakcji, tyle razy ile tylko się chce!

Adres : al. 3 Maja 2 32-640 Zator

Energylandia
materiały prasowe

Aqua Park Zakopane

Aqua Park Zakopane to wspaniały wybór na wodny relaks u stóp Tatr. Czynny przez cały rok obiekt zaprasza do korzystania z basenów zewnętrznych i wewnętrznych hydromasaży, saun, zjeżdżalni, fali rzecznej i jacuzzi. Goście mogą wypoczywać na tarasie widokowym z leżakami, grać w kręgle i korzystać z Fitness Klubu.

Adres: ul. Jagiellońska 31, Zakopane

Inwałd Park

Inwałd Park to kompleks turystyczny składający się z aż 5 parków rozrywki. Nauka poprzez zabawę zawsze była atrakcyjniejsza dla wszystkich dzieci. Inwałd Park składa się z Parku Miniatur, Dinolandii, Warownii, Mini Zoo Kucyk oraz Ogrodu Jana Pawła II. Niesamowite atrakcje dla dzieci w każdym wieku.

Adres: Wadowicka 169, 34-120 Inwałd

inwałd park

Zatorland w Zatorze

Zatroland składa się z 5 tematycznych parków rozrywki dla całej rodziny. Są to m.in. Park Ruchomych Dinozaurów, Park Mitologii czy Owadów. Obejrzymy tutaj wiele gatunków zwierząt w makro rozmiarach. Dzieci poznają również ciekawostki na temat każdego z nich. Wodna podróż w towarzystwie mitologicznych bogów i herosów to niesamowite przeżycie dla najmłodszych.

Adres: Parkowa 7, 32-640 Zator

Zatorland 7
materiały prasowe

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: woj. wielkopolskie

DeliPark

DeliPark to ciekawe miejsce na kreatywne spędzenie wolnego czasu z dzieckiem. Możecie odwiedzić tutaj różnego rodzaju parki edukacyjne np. Mini ZOO, Gigantyczne owady czy Prehistoryczne zwierzęta. Znajdziecie też kilka miejsc do wypoczynku tj. pole piknikowe oraz Cafe & Bar.

Adres: Poznańska 1, 62-052 Rosnówko

delipark

Frajdapark

Frajdapark mieści się w Poznaniu. Oprócz niesamowitych atrakcji dla dzieci jak dmuchane zamki czy knoocker możesz zorganizować tutaj również urodziny dla swojej pociechy. Niezapomniana zabawa i mnóstwo wspomnień gwarantowane!

Adres: Golęcińska 27, 60-626 Poznań

fajdapark

Park Rozrywki Rodzinka Skórzewo/Poznań

Rodzinka Park to ciekawe miejsce na kreatywne spędzanie czasu nie tylko dla dzieci jak i rodziców. Park rozrywki z ciekawych atrakcji posiada: podłogę interaktywną, moduły edukacyjne, ścianki wspinaczkowe, trampoliny, wielopoziomowy małpi gaj i wiele, wiele więcej atrakcji.

Adres: Skórzewska 19, 60-185 Skórzewo/Poznań

Rodzinka Park

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: woj. śląskie

Śląskie wesołe miasteczko

Śląskie wesołe miasteczko to jeden z największych kompleksów turystycznych w województwie śląskim. W tym parku rozrywki możemy wsiąść na karuzelę Balerinę, przejechać się biedronkową kolejką, a nawet odwiedzić Dolinę Niedźwiedzia! Znajdziemy tu mnóstwo urządzeń dostosowanych dla dzieci w różnym wieku, zarówno tych starszych jak i młodszych.

Adres: plac Atrakcji 1, 41-500 Chorzów

Park Rozrywki Ogrodzieniec

W parku rozrywki Ogrodzieniec znajdziesz atrakcje dla dzieci w województwie śląskim, które mogą zaskoczyć również rodziców. Spotkamy tutaj m.in. Dom legend i strachów, Tor saneczkowy oraz Park doświadczeń fizycznych. Dzieci nauczą się nowych praw fizyki oraz wyładują pokłady energii podczas zabawy.

Adres: Zamkowa 33, 42-440 Podzamcze

Atrakcje dla dzieci: Ogrodzieniec. Park Miniatur
Maciej Wnuk

Most zwodzony

Dream Park Ochaby

Park rozrywki i edukacji Dream Park Ochaby to kompleks rozrywkowo-edukacyjny dla rodziców i dzieci w różnym wieku. Znajduje się tu niezliczona ilość atrakcji dla dzieci, których nie sposób jest zwiedzić w jeden dzień. Są to m.in. Dom do góry nogami, Oceanarium prehistoryczne, Park linowy, Kino 6D czy strzelnica. Wszystkie zabawy są bezpieczne nawet dla najmłodszych gości.

Adres: Hodowlana 2, 43-430 Ochaby Wielkie

dreamparkochaby

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: woj. świętokrzyskie

Bałtów JuraPark 

Niewątpliwe najpopularniejszą atrakcją dla dzieci w województwie świętokrzyskim znaną wszystkim tamtejszym mieszkańcom jest JuraPark. Spotkamy w nim ok. 100, naturalnej wielkości, modeli prehistorycznych zwierząt. Znakomite przeżycie nie tylko dla najmłodszych, ale także dla dorosłych. Spacer ścieżką dydaktyczną umożliwi wam dokładne zapoznanie się z historią danego gatunku dinozaura.

Adres: Bałtów 8a, 27-423 Bałtów

Bałtów Jura Park
materiały prasowe

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Kompleks turystyczny Sabat Krajno składa się z Alei Miniatur, stoku narciarskiego "Sabat" oraz parku rozrywki. Każdy powinien znaleźć tu coś dla siebie w zależności od pory roku i warunków atmosferycznych. Kiedy zmęczycie się szusowaniem na nartach lub atrakcjami w lunaparku możecie zjeść obiad w restauracji znajdującej się na terenie kompleksu.

Adres: Krajno-Zagórze 43c, 26-008 Krajno-Zagórze

sabatkrajanko

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: woj. pomorskie i kujawsko-pomorskie

Ocean Park Władysławowo

Mimo że najsłynniejsze parki rozrywki znajdują się głównie na południu Polski, w województwie pomorskim również znajdziemy kilka ciekawych miejsc na aktywny wypoczynek z dzieckiem. Jak sama nazwa i lokalizacja wskazuje Ocean Park kręci się wokół tematyki morskiej. Znajdziemy tutaj escape room, wodospad czy wioskę rybacką. W ofercie przewidziane są również interaktywne show, ogniska dla grup oraz spacer z przewodnikiem.

Adres: Żwirowa 13, 84-120 Władysławowo

Rodzinny Park Rozrywki Łeba Park

Rodzinnym Parku Rozrywki Łeba Park przeżyjemy mnóstwo niezapomnianych przygód. Ogrom atrakcji dla dzieci da najmłodszym niesamowite wspomnienia. Spotkamy tutaj m.in. Zamek strachu, kino 7D, pole do mini golfa, małpi gaj, mini ZOO i wiele innych. Park organizuje również wiele wydarzeń tematycznych szczególnie w sezonie letnim.

Adres: Kolonijna 24, 84-360 Nowęcin

łebapark

Park Rekreacyjno - Edukacyjny Sea Park w Sarbsku

Pierwszy park rekreacyjno – edukacyjny o tematyce mórz i oceanów, związany z kulturą i historią regionu Pomorza. Park znajduje się niedaleko miejscowości Łeba, otoczony lasem. Park Sea Park Sarbsk ma w swojej ofercie takie rozrywki jak: fokarium, oceanarium prehistoryczne w technologii 3D, muzeum marynistyczne, park makiet zwierząt morskich, błękitne live show i wiele innych atrakcji.

Adres: Sarbsk 39, 4-352 Wicko

Aquapark Panorama Morska

W parku znajdują się baseny o łącznej powierzchni 1700m2, łaźnia parowa w grocie z wodospadami oraz gabinety Spa & Wellness. Park posiada dwa baseny na świeżym powietrzu połączone zjeżdżalnia w centrum Aquaparku. Specjalnie dla rodzin z małymi dziećmi w Aquaparku Panorama Morska przygotował kryty basen z podgrzewana wodą przez cały rok. Ciekawym rozwiązaniem w krytym basenie jest kolorowy świat bajek i fantazji przygotowany specjalnie dla maluchów.

Adres: Uzdrowiskowa 15m, 76-107 Jarosławiec

Rodzinne Centrum Rozrywki Loopy’s

Loop’s World to ogromne centrum rozrywki dla całej rodziny. Posiada szereg atrakcji dla dzieci. Wszystkie atrakcje posiadają wymagane atesty, bawią, uczą i wpływają na lepszy rozwój fizyczny maluchów. Wśród nich znajdują się m.in. mini park linowy, cztery trampoliny, tor dla samochodzików elektrycznych, konstrukcje wspinaczkowe.
Park jest idealny miejscem dla dzieci, które rozpiera energia, które uwielbiają wyzwania, lubią się wspinać, czołgać, ślizgać i podskakiwać.

Adres: AL. Grunwaldzka 229, 80-266 Gdańsk

Famili Park Bydgoszcz

Family Park to jedno z największych centrów zabaw w Bydgoszczy i regionie. Oferta Family Parku skierowana jest do dzieci zainteresowanych zabawą, jak i mających ochotę wyprawić swoje urodzinki w wymarzonej bajkowej scenerii. Znajduje się tu zarówno strefa dla Maluszków w stawiających swoje pierwsze kroki, jak i mnóstwo atrakcji dla nieco starszych pociech. Rodzice i opiekunowie mogą aktywnie uczestniczyć w wielu zabawach z dziećmi lub odetchnąć przy filiżance smacznej kawy. Na dzieci odwiedzające Family Park czeka kilkupoziomowy figloraj - dżungla przeszkód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjazdów, tuneli, wałków oraz ogromna, tęczowa zjeżdżalnia. Każde dziecko lubi skakać. Nasze bungee to wielka frajda, której trzeba spróbować. Ściana wspinaczkowa, samochodziki akumulatorowe, kolejka wąskotorowa oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą dzieciom zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych. Posiadamy również kręgielnię – idealną na rodzinne zawody bądź rozgrywkę między znajomymi. W obiekcie znajduje się sala zabaw dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem animatorów w będą mogli odkrywać świat, spędzając przy tym wesoło czas.

Adres: ul Fordońska 246, 85-766 Bydgoszcz

Family Park Bydgoszcz

Mega Park Grudziądz

Główną atrakcją dla dzieci w Mega Parku jest Miasteczko westernowe, które było pierwszym elementem tego parku rozrywki założonego w 1997 r. Stopniowo dołączały do niego ZOO, Dinozaury, Lunapark oraz Kraina Bajek, które teraz cieszą się równie dużą popularnością wśród dzieci i rodziców.

Adres: Południowa, 86-300 Grudziądz

megapark

Parki rozrywki dla dzieci w Polsce: woj. łódzkie, mazowieckie i warmińsko-mazurskie

Ceramilandia

Ceramilandia to trochę inny park rozrywki niż te opisane powyżej. Jest to centrum zabaw dla dzieci, które jest krainą nauki, zabawy i rozrywki. Ceramilandia oferuje warsztaty ceramiczne oraz salę zabaw i park rozrywki pod dachem. Idealne miejsce do spędzania wolnych chwil z dzieckiem w czasie niepogody.

Adres: Józefa Piłsudskiego 8, 95-083 Lutomiersk

ceramilandia

Aquapark Fala

Aquapark Fala to jeden z największych Aquaparków w Polsce! Baseny, mega zjeżdżalnie, Ogromny teren zewnętrzny z Basenami, relaksacyjny Świat Saun i SPA! Wszystko to w sercu Łodzi!
W letnie dni atrakcjami kusi część zewnętrzna składająca się z trzech basenów, plaży z leżakami oraz ogromnego placu zabaw dla dzieci. Dla spragnionych ochłody proponujemy skorzystanie z Baru Lodowego w cieniu palm, który swą formą przywodzi na myśl karaibską chatę.

Adres: al. Unii Lubelskiej 4, 94-208 Łódź

FunPark Digiloo

W wielkiej sali zabaw na dzieci czeka ogromna mięciutka konstrukcja pełna labiryntów, przeszkód i niespodzianek. Można tu też znaleźć cztery ogromne zjeżdżalnie o rozmaitej wysokości i stopniu rozpędzenia - przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Mali cykliści mają do dyspozycji kort dla rowerków. Czekają też dwa baseny z kulkami, oraz piętrowa konstrukcja ukrywająca pneumatyczne armatki, z których dzieci mogą strzelać do siebie gąbkowymi kulkami.

Adres: ul. Merliniego 2, 02-511 Warszawa

Mazurolandia 

Mazurolandia to park atrakcji dla dzieci w województwie warmińsko-mazurskim. Znajdziemy tu Park Zabaw, Park Militariów ze strzelnica militarną oraz Muzeum Militariów, pozwalające poznać najmłodszym czasy II wojny światowej. Jest też Grodzisko rycerskie ze strzelnicą rycerską, a także Park Miniatur Warmii i Mazur oraz Polana legend. Dodatkowo na specjalnym poligonie Mazurolandia oferuje przejażdżki pojazdami militarnymi.

Adres: Gierłoż, 11-400 Kętrzyn

Park Miniatur Warmii i Mazur
materiały prasowe

Farma Iluzji

Farma Iluzji to nie tylko miejsce, które daje nam rozrywkę, ale też uczy. Dzieci poznają tutaj w praktyce różnego rodzaju prawa fizyki, o których prawdopodobnie słyszeli już w szkole. Wycieczka do tego typu parku rozrywki będzie frajdą zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.

Adres: Mościska 9, 08-455 Trojanów

farmailuzji
Aktualizacja: 2017-07-19 Publikacja: 2017-01-20
Ocena: 5
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.