Życzenia dla Babci i Dziadka – wierszyki

zyczenia-dla-babci-i-dziadka-wierszyki

Zastanawiasz się, jakie życzenia złożyć babci z okazji Dnia Babci, a jakie dziadkowi z okazji Dnia Dziadka? A może tak złożyć im wspólne życzenia? Na przykład wierszowane? Na pewno się ucieszą z płynących prosto z serca, a jednocześnie dowcipnych życzeń - wierszyków. Zobacz nasze propozycje wierszowanych życzeń dla babci i dziadka – od maluszka i starszaka.

Autor tekstu: Anna Dragańska vel Dragan
Mjakmama24.pl - forum mam
uaktualnij licznik
Przeczytaj też:
Prezenty na DZIEŃ DZIADKA [GALERIA]
Prezenty na DZIEŃ DZIADKA [GALERIA]

Zbliża się Dzień Dziadka – dla tych którzy wciąż zastanawiają się, co ...

zobacz więcej

Newsletter

Forum Forum mjakmama

uzytkownik

Nie mam teraz wg czasu i nie jestem w stanie byc tu z wami nabiezaco Natasza s dzien ( od ...

uzytkownik

Wesołych świat ;) duuuuuzo cierpliwości wam życzę ;)

uzytkownik

Dzięki dziewczyny za rady! Mały w dzień jak pisalam a więczorem usnal przy cycku i tak spalismy oboje ze 20 ...

facebook
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.