Drobiazgi na walentynki: jaki miły gadżet wybrać na walentynki? [10 propozycji]

Drobiazgi na walentynki to różne gadżety, od których półki w sklepach uginają się w tym gorącym okresie. Sprawdź, jaki przedmiot dorzucić do swojego prezentu, aby umilić czas partnerce lub partnerowi.

Podarunek walentynkowy to jedna z obowiązkowych tradycji tego święta. Zakochani obdarowują się wzajemnie wymarzonymi upominkami. Do swojego prezentu możesz dorzucić również kilka drobiazgów, które na pewno spodobają się twojej drugiej połówce. Drobiazgi na walentynki to świetny pomysł, by umilić ukochanej osobie ten wyjątkowy dzień.

Drobiazgi na walentynki, czyli co?

Drobiazgi na walentynki to różne gadżety: zazwyczaj mają czerwony kolor i motyw serc czy róż. Często sprzedawane są one na każdym kroku od początku lutego. Możesz kilka takich drobiazgów dodać do prezentu głównego, aby wywołać jeszcze więcej radości i uśmiechu na twarzy drugiej połówki.

>> Czytaj także: Prezent na walentynki dla niego: co kupić mężczyźnie? [GALERIA] >>

Drobiazgi na walentynki: co kupić?

Kobietę ucieszą praktycznie wszystkie drobiazgi stworzone z myślą o święcie zakochanych. To właśnie my bardziej ucieszymy się z nowej ramki na zdjęcie w kształcie serca czy akcesorium do kąpieli. Mężczyznom trudniej jest wybrać idealny gadżet, ale zawsze warto próbować. Jeśli zauważysz, że twój partner nie jest zbytnio przekonany do nowego termoforu czy krawata, możesz obrucić całą sytuację w żart i powiedzieć, że to tylko taki dodatek do całego podarunku.

>> Sprawdź też: Gadżety na walentynki [5 propozycji] >>

Drobiazgi na walentynki: gdzie ich szukać?

Przeróżne drobiazgi na walentynki znajdziesz tak naprawdę w każdym sklepie. Galerie handlowe pękają w szwach od stoisk z misiami, lizakami oraz słodyczami. Niektóre z nich oferują również inne produkty, np. świeczki czy kosmetyki z myślą o tym szczególnym święcie. Alternatywą będą strony internetowe. Tam często możesz spersonalizować swój prezent, czym pokażesz drugiej połówce, jak dobrze ją znasz i jak bardzo ci na niej zależy. Przedmioty oferowane na aukcjach są zazwyczaj również dużo tańsze. Musisz jednak pamiętać o wysyłce, która trwa zazwyczaj od 2 do 3 dni, więc warto zamówić podarunek wcześniej, aby dotarł na czas.

>> Zobacz również: Dania na walentynki: 5 propozycji na walentynkową kolację >>

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2016-02-04
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.