Gadżety wielkanocne: najlepsze propozycje do domu [GALERIA]

Święta wielkanocne nie zostały jeszcze tak bardzo skomercjalizowane jak Boże Narodzenie. Istnieje jednak kilka ciekawych gadżetów wielkanocnych, które powinnaś mieć w swoim domu. Nie tylko ładnie wyglądają, ale również niektóre z nich są bardzo przydatne i praktyczne.

Wielkanoc to święto, które zaraz po świętach Bożego Narodzenia jest najbardziej popularne. Z ich okazji dekorujemy mieszkanie, odświętnie przygotowujemy stół na świąteczne śniadanie. Niektóre firmy wyprodukowały różne gadżety wielkanocne, które mają za zadanie nie tylko być ciekawą dekoracją, ale powinny być praktyczne.

Gadżety wielkanocne: dlaczego warto przyozdobić nimi mieszkanie?

Dekorowanie mieszkania na każdą okazję jest zawsze dobrym pomysłem. Przede wszystkim, ozdoby wprowadzają nas w odpowiedni klimat danych świąt, a także przypominają o wszystkich symbolach im towarzyszących. Odpowiednio dobrane gadżety wielkanocne zachwycą twoich gości podczas wielkanocnego obiadu. Dodatkowo warto zaszczepić w dziecku obchodzenie i świętowanie Wielkanocy czy innych uroczystości, ponieważ tradycje powinny być przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dodatkowym atutem, z którego można uczynić zabawę, może być wykonywanie ozdób DIY.

>> Sprawdź też: Dekoracje wielkanocne: jakie ozdoby świąteczne umieścić w mieszkaniu? >>

Gadżety wielkanocne: jakie są najpopularniejsze?

Jednymi z najpopularniejszych gadżetów wielkanocnych są te, na których widnieje wizerunek kurczaka lub zająca. Zaczynając od kartek wielkanocnych, poprzez figurki, a kończąc na podstawkach pod jajka, te urocze zwierzaki cieszą nasze oczy na każdym drobiazgu. Pewne akcenty możemy spotkać również wśród artykułów do kuchni. Minutniki czy wałki do ciasta ze wzorkami ułatwią pracę, a zarazem wprowadzą ją w dobry nastrój.

>> Zobacz również: Wielkanocny stół: pomysły na jego ustrojenie [GALERIA] >>

Gadżety wielkanocne: najbardziej oryginalne

Nietypowe gadżety wielkanocne to takie, których nie spotykamy zbyt cżęsto. Mogą to być np. solniczki łudząco podobne do prawdziwych jajek. Fenomenem stał się pewien królik firmy Karotz. Co on robi? Praktycznie wszystko! Potrafi mówić oraz grać muzykę, ale to nie są jego główne właściowści. Nabaztag, bo tak nazywa się ten sprzęt, przekaże ci najnowszą prognozę pogody, przypomni o ważnym wydarzeniu, które w nim zakodujesz, a także poczyta bajki na dobranoc twojemu dziecku. Może okazać się świetnym prezentem wielkanocnym zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Innym ciekawym gadżetem będzie pendrive z motywem pisanki lub foremki do jajek.

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2016-03-08
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.