Prezent na walentynki dla niej [7 propozycji]

Walentyki to święto wszystkich zakochanych. Tego dnia pragniemy obdarować naszą drugą połówkę wyjątkowym upominkiem. Biżuteria, kosmetyki, a może dzień w SPA? Sprawdź, jaki będzie idealny prezent dla niej na walentynki.

Walentynki obchodzimy 14 lutego. Jest to dzień św. Walentego, który jest patronem wszystkich zakochanych. Święto to wywodzi się głównie z Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych. Tego dnia możemy wysyłać do siebie miłosne listy, podarowywać prezenty oraz spędzać wspólnie czas.

>> Czytaj także: Makijaż na walentynki: jak zrobić makijaż wieczorowy? 5 kroków do piękna >>

Prezent na walentynki dla niej: co wziąć pod uwagę podczas wyboru?

Podczas sporządzania listy pomysłów na prezent walentynkowy dla niej skup się na zainteresowaniach partnerki. Możesz ją delikatnie podpytać kilka tygodni wcześniej, co chciałaby dostać i jakie są jej największe marzenia. Jeżeli już wybierzesz odpowiedni podarunek, sprawdź dokładnie, czy już nie ma takiej samej oraz podobnej rzeczy, aby nie popełnić gafy podczas rozpakowywania. W przypadku, gdy jest to film lub książka, wybadaj czy na pewno trafiłeś w jej gust. Nie ma nic gorszego niż upominek o złej tematyce.

>> Sprawdź też: Oryginalny prezent na walentynki: 7 pomysłów na walentynkowy prezent >>

Prezent na walentynki dla niej: co warto kupić kobiecie?

Powszechnie wiadomo, że najbardziej cenione są prezenty zrobione własnoręcznie. W okresie walentynek sklepy pękają w szwach od kiczowatych serduszek, misiów i kwiatów. Większość kobiet wolałaby np. własnoręcznie zrobioną kolację. Mówi się "przez żołądek do serca" i ta zasada sprawdza się najczęściej. Ciekawym motywem będzie też wspólna przejażdżka w wyjątkowe dla was miejsce. Może to być kawiarnia, w której odbyła się wasza pierwsza randka czy spacer po starówce. Wszystko zależy od twojej pomysłowości. Jeśli wolisz kupić coś materialnego, skup się na zainteresowaniach partnerki. Wystarczy przyjrzeć się co robi na codzień, czy czyta książki, ogląda filmy, a może lubi ładnie się ubrać. Powieść ulubionego autora lub personalizowana biżuteria może być dużo więcej warta niż drogocenna podróż za granicę.

>> Zobacz też: Wyznaj swoją miłość w WALENTYNKI: krótkie wierszyki z miłosnym wyznaniem >>

Prezent na walentynki dla niej: czego nie kupować z okazji 14 lutego?

Na pewno zrezygnuj z zakupów "do kuchni". Fartuch, książka kucharska czy nawet wałek do ciasta z grawerem nie sprawi, że twoja ukochana poczuje się wyjątkowo tego dnia. Nie kupuj też bielizny, jeśli nie znasz odpowiedniego rozmiaru. Kosmetyki antycellulitowe oraz poradniki żywieniowe również odpadają. Większość kobiet twierdzi, że najgorszym prezentem są czekoladki kupione na ostatnią chwilę oraz film lub książka nie w ich guście. Dlatego wybierając prezent na walentyki, skup swoją całą uwagę na zainteresowaniach partnerki.

Aktualizacja: 2016-04-12 Publikacja: 2016-01-12
Ocena: 0
fb udostępnij tweet udostępnij g+ udostępnij g+skomentuj
forum.mjakmama.pl
wejdź na forum
Serwis mjakmama.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.